Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódnom kellene?

Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

A párom megismerkedett az óvodában az egyik gyerek babysitterével múlthéten. A mi lányunk és a kislány, akire vigyáz két nap alatt nagyon jó barátnők lettek. Mindig a párom viszi és hozza el a lányunkat az oviból, és a babysitter is minden nap megy a kislányért, pont akkor, mikor a párom. Azóta rendszeresen este 7-kor érnek haza, holott 5-re jár a gyerekért. Azt mondja, a lányok nagyon jól eljátszanak, ők meg beszélgetnek addig mindenféléről. Már itthon is lelkesen mesél a kislányról is, meg a babysitterről is, meg a lányom is. Ma este arra lettem figyelmes az erkélyről, miközben sepregettem, hogy jönnek négyen a garázsunk felé, párom bemegy, és kihozza a másik rollert a másik kislánynak, hogy ne csak a miénknél legyen, tudjanak együtt játszani, és felszól nekem, hogy hazakísérik őket, két utcával arrébb laknak. Fél óra múlva értek haza, párom nagyban újságolta, hogy milyen jól összebarátkozott a két kislány, majd csinálnak együtt programokat, átjöhetnének hozzánk, ők hozzájuk, akár nyáron is, mikor nincs ovi, sőt, lehet a hétvégén ők is mennek a cirkuszba, ahogy mi is. Pont hallottam, ahogy a párom mondta a lánynak, hogy "most úgy nézünk ki, mintha mi lennénk egy pár, csak az egyik lányunk vietnámi, érdekes, nem?" (a másik kislány vietnámi). Pénteken mikor elköszönt tőle, hallottam, hogy mondta neki, puszi. Normális ez? A lány nagyon fiatal, nagyon szép, független, 23 éves, és a párom elmondása szerint nagyon kedves, okos. Van okom aggódni?


35N 38F


2015. márc. 9. 20:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát, szerintem jól érzik magukat együtt. Az nem lenne megoldás hogy Te is vele mész a kislányért? És akkor azért látnád a reakcióját, hogy örül-e ennek vagy nem.
2015. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

igen zokás az, hogy egymáshoz átmehetnek a gyerekek, csak épp nem sokás a szüleiknek jelen is lenni, szóval ha szomszédol a lányod, akkor ott vigyáznak rád, és te meg a vietnáira, ha ő jön.



amúgy a 23 éves az ujja köré csavarta, lehet csak hülyíti, és nagyot koppan majd a párod, amikor bemutatja később a barátját...:D

2015. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
*rá
2015. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
A párod olyan gyermeki lelkesedéssel örül a kedves, okos bébiszitternek és a lányok barátságának, hogy én nem hinném, hogy bármi hátsó szándéka lenne. Ismerd meg te is őket, és látni fogod, milyen a kapcsolatuk. Alapesetben azt mondanám, örülj a dolognak.
2015. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6%
Aggodalomra semmi ok. A keleti nők nagyon vonzóak és gyakorlottak bizonyos szexuális technikákban, amelyek a fehérek számára ismeretlenek.
2015. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos az nem működik, hogy én is elmenjek érte, 6-ig dolgozom, 5-ig lehet a gyerekekért menni. Reggel ugyan tudnám én vinni, vagy velük menni, de felesleges lenne, olyankor a szülei viszik a kislányt, a babysitter csak megy érte.
2015. márc. 9. 20:23
 8/28 A kérdező kommentje:
A babysitter echte magyar! :)
2015. márc. 9. 20:23
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

A párod lehet hogy vonzódik a lányhoz. A legjobb ha te nem rendezel jelenetet és nem mutatod ki hogy féltékeny vagy a lányra. Akkor a párod szemében fölértékelődne a lány.

Jó lenne a közös programokban neked is részt venned. Áthívni a vietnámi kislányt stb. Ha tervezik hogy mennek valahova együtt, vedd a kabátodat és legyél részese a programnak! A lány és a párod reakcióiból sok mindent le tudsz szűrni.

Legyél barátságos a lánnyal, hogy nagyon szimpatikus nő legyél számára akit csúnya dolog lenne átb.szni. A férjed is rá fog jönni hogy nem csak ők fognak találkozgatni a lánnyal hanem te is.

2015. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én aggodnèk a helyedben.
2015. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!