Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítással kapcsolatos...

Ivartalanítással kapcsolatos kérdés. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Ivartalanítani szándékozom a nőstény cicámat Veszprémben. Úgy tudom több helyen is lehet,de az Ady úti kórházról sok rosszat hallottam,viszont ott lesz most ivartalanítási akció.Valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban?(vagy akár Veszprémben máshol,pl stadionnál)

A másik kérdésem az lenne hogy mekkora vágást ejtenek a cicán?Régen elég hosszú vágás volt,nem tudom azóta fejlődött-e a technikájuk :D

Ha valaki tudja mennyibe kerül itt az ivartalanítás,legyen kedves azt is megírni :)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 3. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok segíteni, hogy kb. 3-4cm a vágás.
2010. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A részleteket az adott helyen érdeklődd meg. Mint ahogy azt is, hogy mit szed ki a macskából. Van aki alapból csak a petefészkeket, van aki a méhet is, van aki az oldalán ejt vágást, van aki a hasán, van aki hagyományosat, van aki modern két centiset stb. Inkább kérdezd meg te, minthogy meglepetés érjen.
2010. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!