Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicám hány és hasmenéses!...

Szobacicám hány és hasmenéses!? Bövebben lent

Figyelt kérdés

kizárolag szobacicám kb 3 hete hány és hasmenéses. de nem egyfolytában! van h 3-4 napig semmi, aztán megint hány.és igy tovább.mindig mikor mondom h na holnap doki abbamarad,de már elég, holnap első dolgom h elviszem.

amugy nem szenved, jol van, játékos, dorombolós cica, jó börben van.nemrég voltak kiscicái, a szoptatás után is szépen összeszedte magát(mert ugye eléggé lepasszolt ami természetes)premium tápokat kap(r.canin, hills, iams, purina pro plan stb, mindig vmi mást veszek h változatosan étkezzen,de nem egy bizonyostól van rosszul az tuti)az étvágya kiváló eszik-iszok szépen. nem férges vagy ilyesmi. akkor mégis mi lehet? van vkinek tapasztalata? pl ma du öklendezett és egy iszonyat mennyiségű nyálkát hányt(nem kajamardványos,csak sárgás nyák) az egyik testvére mint a tenyésztőtől megtudtam(mert egy törzskönyves, fajtiszta cicáról van szó)gyomorrákban hunyt el. már erre is gondoltam...de akkor nem lenne étvágy,és folyamat hányna nem 4naponta...


2010. márc. 3. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném egy állatorvoshoz, egy vizsgálat, egy szakvélemény még nem kerül sokba. Lehet semmi baja, csak diétáznia kellene.
2010. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy adsz-e neki tejet vagy bármilyen tejterméket. Valamelyik macskás oldalon olvastam, hogy a macskák is lehetnek laktózérzékenyek, ez pedig hasmenést és hányást okozhat nekik. Emiatt tanácsos macskatejet venni. Mindenesetre tényleg jobb lenne elvinni állatorvoshoz, ha már volt a felmenők között daganatos beteg. Lehet, hogy egyszerűen nem kéne váltogatni a tápokat. Lehet, hogy jobb lenne a gyomrának, ha egy fajtát enne és az ízeket variálnád márkán belül.
2010. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Be van oltva a macskád?
2010. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!