Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverom 10-14 éves csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom 10-14 éves csajokra bukik, szerintetek hogyan segítsek rajta, valaki hasonló betegségben szenved esetleg, ti hogyan kezelitek, gyógyult már meg valaki ebből?

Figyelt kérdés
Szerencse, hogy van esze nem csinálni hülyeséget, de nézi a kiscsajok fenekét meg mondja milyen jó csajok és amelyik nagyon lapos még arra azt mondja pár év és jó nő lesz. Vannak itt hasonló pedok? Talán ti tudnátok vele beszélni. Gondoltam egy pedobarát segíthetne rajta? Szerintetek?
2014. szept. 26. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a haverod?
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany eves az emlitett pedo?
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kor az miért fontos? Amúgy 20
2014. szept. 26. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
istenem ! én is megnézzem a tini csajokat mikor jönnek ki a suliból ! meg az anyukákat is ! ebbe nincs semmi se szerintem :D
2014. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát a kor az azért fontos mert gondolom nem mindegy hogy pl 16, 20 vagy esetleg 40 éves az illető... hogy tudjunk mihez viszonyítani.

Amúgy meg ahogy a mai 10-14 évesek öltözködnek (kint van mindenük), nem csodálom hogy megnézi őket. Nincs ebben semmi.. engem is inkább az idősebb pasik szoktak megbámulni, mégsem gondolok egyből rosszra hogy miért néz.. hogyha megfigyelitek szerintem a tinilányok öltözködési szokásainak változása egyenes arányosságban van az idősebb férfiak/fiúk viszonyulása a fiatalabb lányok felé... Igaz én is ez a korosztály vagyok (14), de még én is úgy gondolom hogy nem jó irányba haladunk... ha ez így folytatódik ki fogja megvédeni hazánkat egy esetleges háború során?? Csak mert én nem bíznám az életemet ezekre a #SWAG#YOLO#PAWA#### valamikre...hogy lesz ez?? Akció közben előkapják a tükröt hogy bem esett-e szét a frizkójuk??...-_- na mind1...

14/l

2014. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok bocsi az lemaradt, hogy én nem öltözködök feltűnően, sőt inkább visszafogottabban, szóval nem azért bámulnak.:)

És *nem .

2014. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért fontos mert ha 16 akkor esetleg nincs gáz...-.-" de szerintem így se
2014. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!