Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa macska. De hol?

Perzsa macska. De hol?

Figyelt kérdés
Valaki tud megbízható perzsa macska tenyészetről? Esetleg olyan oldalt ahol törzskönyv nélkül olcsóbban is hozza tudunk jutni?

2015. júl. 11. 13:15
 1/7 macdln ***** válasza:

Ajánlom a perzsamacska.lap.hu-t, de ha nincs kedved nézelődni a sok-sok tenyésztő honlapja között, akkor ajánlani tudom a szamumperzsa.hu és a perzsamacska.hu oldalakat. A jófogás.hu-n is van néhány olyan perzsa cica kennel, aki olcsóbban hirdet cicákat, ha v.ki törzskönyv nélkül szeretné. De egyébként Magyarországon törzskönyves perzsa cicához már egészen olcsón hozzá lehet jutni. 45000-50000 ft.-ért.

néhány jófogásos perzsa cica hirdetés :

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) ezek nagyon jó oldalak
2015. júl. 12. 01:20
 3/7 anonim ***** válasza:

40-50 ezres perzsa olyan mint az ára...ami annyit tesz,hogy biztos nincs tesztelve és mi jön ki 50ből? Semmi szinte.

A tk 3000 huf..nem attól drága a cica és számold ki,hogy 10-15 évre veszed a cicát.Ha tvre nem sajnálod a 100-200at akkor a cica mért kell olcsón?

2015. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az eladót ajánlom, facebookon is megtalálod, az én cicám is tőle van és már felnőtt, semmi baja, nagyon szép és aranyos cicái vannak, jó helyen. Az eladó is rendes. Kérdezz rá milyen cicái vannak most.

2015. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés koszonom :) és szerintem én eltudom dönteni egyedül is hogy mennyiért veszek cicát és miért! :)
2015. júl. 13. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy eltudod,hisz jóesetben beszámítható fenőtt vagy :) Csak aztán pár hónap múlva ne gyere ide nyafogni,hogy beteg a macska,nincs papírja meg semmije és nem is perzsa :)
2015. júl. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszenek a kerdeseim nem kell elolvasni és valaszolni rájuk és már is nem lesz semmi féle nyafogás. Ne azert gyere fel az oldalra és irj vissza másoknak hogy szemétkedj velük!
2015. júl. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!