Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Megrémített,...

Mi baja lehet? Megrémített, de azóta jól van. Nem tudom mi történhetett.

Figyelt kérdés

Azt vettük észre hogy most máshogy nyávog a cica.. nem tudtuk hol.. mikor megláttuk a galérián.. láttuk hogy baj van.. meg volt rémülve, járt a feje mintha szédült volna.. a szeme is mintha megvakult volna.. megpróbáltam nyugtatni.. nem solra rá le is higgadt de a szeme még ide-oda járt és kapaszkodott ahova csak tudott. Elindultam vele az állatorvoshoz, mikor a kapuhoz értem jobban volt és ki akart mászni a kezemből.. letettem és szép nyugodtan haza sétált... mindez kb 5 -10 percen belül történt.. nem tudom mi volt ez. Azóta minden rendben csak... én kicsit melegnek érzem a testét de.. állítólag csak bemeséltem magamnak..

tudom hogy érdemes lenne orvoshoz menni.. de tudni szeretném mással is előfordult-e hasonló. Mindig van vele valami... egy kamaszodó kan cicus. Minden napra van 1 meglepetése számomra.


2015. júl. 28. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán epilepszia. Mindenesetre meg kéne mutatni egy állatorvosnak, hogy megvizsgálja, attól függetlenül, hogy akkor épp produkálja-e a tüneteket, mert nehogy egyszer késő legyen.


Nekem a cicám egyszer lett rosszul idős korában és sajnos meg is halt, hiába száguldottam vele állatorvoshoz, mire odaértem sajnos meghalt. :(

2015. júl. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem eshetett le valami magasabb bútorról? Enyémnek úgy lett enyhébb agyrázkódása, hogy álmában lecsúszott a puffról és fejreesett. Hasonló tünetei voltak, mint a tiednek: teljesen dezorientált lett, ment mindenfelé a szobában, de mintha nem is látott volna. A legrémísztőbb az volt, hogy a pupillája keresztbe fordult. Felhívtuk rögtön a dokinkat, mondta, hogy figyeljük és ha 15 percen belül nem javul, irány az állatkórház. Szerencsére pár perc múlva magához tért.
2015. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!