Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa (szívem szerint himaláj...

Perzsa (szívem szerint himalájai) kölyökcicát honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés

Lakásban lakunk, nincs kert, és úgy tudom, ők nem igénylik annyira a kintlétet. Nekem nagyon tetszenek a himalájai cicák, sok jót hallottam róluk, de nézegettem neten, és nem találtam megbízható oldalt, ahonnan bátran mernék venni.


Körülbelül mennyi pénzbe kerülnek? Eltérő árakat láttam feltüntetve, nem tudom, mi az, ami már túlárazottnak számít. Hobbi célból tartanám, ivartalanítanám idővel, nem akarom szaporítani, kiállításokra vinni meg aztán főleg nem.


Valaki tud megbízható oldalakat linkelni? Előre is köszönöm!


2015. aug. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész egy kiállításra és ott láthatsz egy csomó tenyészt,a gazdáikkal meg lebizniszeled a bébit.
2015. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ennél kevésbé körülményes módokon szeretnék házikedvenchez jutni, de köszönöm a javaslatot :)
2015. aug. 1. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig ez a legegyszerűbb!


Egy helyen,sok tenyésztő,egyszerre tudsz megnézi több fajtát,ráadásul ÉLŐBEN!!!


Egyszerűbb és olcsóbb mint 3-4 tenyésztőt végigjárni. (idő,pénz,energia,...)

2015. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amennyire én tudom, azért nagyon nincsenek gyakran ilyen kiállítások, és még az után is várni kell, amíg egy újabb alom megszületik, én meg azért már 1-2 hónapon belül szeretnék cicát.
2015. aug. 1. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

tenyésztőtől kb 100,-

Tenyésztőnek mondott szaporító kb 60,-

Szaporító kb 30,-


Mik a fontos tényezők a cicáknál?

2015. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egészséges legyen, játékos, barátságos, bújós, szeretgetős, és ne akarjon kiugrani a 6. emeleti ablakból. Nagyjából ennyi, amit várnék a cicától :)
2015. aug. 2. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor de mindenképpen csak tenyésztő.Arról neked kell gondoskodnod,hogy ne TUDJON kiugrani!

[link]

2015. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Maxitabi ***** válasza:

Az erkélyt macskahálóval fel kell szerelni!!!

Amit írtálparamétereket, ahhoz csak tenyésztőtől vegyél cicát.Megéri kivárni az almot.

Nekem van egy mentett utcai cicám és egy törzskönyves,tenyésztett,akit 3 hónapos kora után hozhattam el a tenyésztőtől. Ég és föld a két cica, a szocializált,lakáshoz szoktatott cica és az ismeretlen előélettel rendelkező!

Ha fontos neked, hogy a fajta jellegét hordozza-hisz nemcsak a külseje tetszik-gondolom, akkor tudsz még várni rá pár hónapot. Gondolj bele, hogy egy cica kb 15 évig lesz a társad!!

És beírod a fajtát a keresőbe, majd végignyálazod a feltüntetett tenyésztőket: melyik egyesület tagjai (macskamánia,felis hungarica -ők tudnak tenyésztőkről is felvilágosítást adni), milyen jellegű-kinézetű cicáik vannak, szimpatikusak-e, hogyan tartják őket,van-e/ lesz-e kiscica...stb. Facebookon is meg kell nézni! Szóval hajrá!

2015. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!