Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti családotok szereti a...

A ti családotok szereti a cicákat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 20:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Igen, kettő szobacicánk is van :)

Gyerekkoromban sosem lehetett, pedig mindig mondtam a szüleimnek, hogy legyen. De ők nem akartak. Szerencsére a férjem állatbarát, így nála ez nem volt gond. Ő is imádja a macskáinkat.

2015. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! :) És milyen fajta cicák? Perzsa, vagy esetleg sziámi?
2015. aug. 1. 20:36
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Egy keverék szobacicánk van. Csak úgy itt termett az udvaron és itt maradt. Eredetileg kinti macskának indult, de pár hét alatt beköltözött a házba.
2015. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Mi kutyapártiak vagyunk, nincs cicusunk és nem is lesz.
2015. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk amióta sz eszemet tudom, voltak cicáink. Most épp 6 cicánk van. Ebből 5 még nagyon kicsi, ha nagyobbak lesznek, négyen elkerülnek majd más gazdihoz, csak egy marad itt és az anyukájuk.
2015. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
76%
A párom és én is nagyon szeretjük őket, de egyébként egyikünk családja se tolerálja, így még nem volt cicánk. Ha végre saját helyre költözünk, biztos lesz.
2015. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Igen, szeretjük a cicákat :) olyannyira, hogy 2 hónapja találtunk egy vemhes cicát az utcán akit befogadtunk- 4 kölykének már találtunk gazdikat, most már csak a mamacica várja a gazdiját-ugyanis vagy egy 4 éves cicónk, akivel nem jönnek ki egymással. Mindkét cica házicica, a befogadott 1-2 éves lehet, most neki keresünk gőzerővel gazdit.
2015. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű cirmos-fehér házicicáink vannak az átlagosnál kicsit hosszabb szőrrel, mondjuk szegénykéim óriásira nőttek. Nem úgy értem, hogy dagik, mert inkább vékonyak, hanem nagyon termetesek, nagyok :D
2015. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
6%
Nem,szemtelenek.büdösek
2015. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen. 2 "sima", mentett macskánk van.
2015. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!