Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már elköltöztek otthonról...

Akik már elköltöztek otthonról, nektek is ennyire hiányzik a családotok?

Figyelt kérdés
Februárban költöztem el otthonról valószínűleg véglegesen. Messze lakom, kb. évente egyszer fogom tudni meglátogatni a szüleimet. Nagyon hiányoznak, pedig minden héten beszélek velük skype-on, meg egyébként nem is volt olyan nagyon jó a kapcsolatom velük, amíg otthon laktam. Főleg apámmal, vele szinte alig beszélgettem, skype-on is csak nézni szoktuk egymást kukán, nincs nagyon mit mondanunk egymásnak, de még ő is hiányzik.
2015. máj. 21. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
persze nekem is hiányoznak én 2 éve költöztem el a szülői háztól 120 km re neked mennyi a távolság ?
2015. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel 26 évig velük éltem, annyira nem hiányoztak. 250km-re költöztem el. És örültem, hogy végre felnőtt különálló életet élhetek.
2015. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem kb. 2000km a távolság.
2015. máj. 21. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem?! Örülök, hogy végre elhúzhattam onnan. Apán kívül a hátam közepére nem kívánok senki a "családból", gyűlölöm őket.
2015. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy távolság miatt érzed jobban a hiányukat. meg esetleg az érzés, hogy egy évig nem fogsz hazajönni, nem kelsz többet a megszokott szobádban, vagy nem látod a várost egy jó darabig stb
2015. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiányoznak, egyáltalán nem. Örülök, hogy elmehettem onnan.
2015. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Apukámat nagyon szeret(t)em, de sajnos 1 éve elhunyt, én emiatt nagyon depressziós lettem az otthoni légkörben, anyukámmal nem volt jó a kapcsolatom, így végül is fél éve felköltöztem a fővárosba.


Ha azt mondanám nem hiányozna anya, hazudnék, de jobb így, a kapcsolatunk is javult, hetente 2-3 alkalommal beszélünk telefonon, egyszer már haza is látogattam.


A kérdésre válaszolva:

Hiányzik, de nem vészes a helyzet.


23/L

2015. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb 1200 kmre lakom es igen, hianyoznak.
2015. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!