Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már nem szeret a cicám?

Már nem szeret a cicám?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés de kb 1 hónapja azt álmodtam hogy meghal a nagyon szeretett cicám . Annyira rossz álom volt hogy elkezdtem magamtól ellökni a cicám . Kevesebbet simogattam stb . És azóta ő is ezt teszi nem jön oda hozzám :( szörnyű érzés mert én nem direkt lököm el . Csak félek hogyha meghal én nem élem túl . Hogy lehetnénk ujra olyan nagyon jóban ?
2015. aug. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan szeretgesd, simogasd ismét egyre többet.

Megijedtél attól az érzéstől, hogy ennyire kötődsz hozzá, és szereted, és nem fogod kibírni, ha majd elpusztul.

Ki fogod bírni, bár nagyon rossz lesz, ez tény. De sajnos az állatok nem élnek addig, míg mi szeretnénk. :(

Szeresd addig nagyon, amíg él. Ez a legjobb, amit tehetsz. Adj neki finom falatokat, játssz vele, simogasd, és újra jóban lesztek. :) Ne félj szeretni, kötődni. A fájdalommal majd ráérsz akkor szembenézni, amikor eljött az ideje. Meg fogsz küzdeni vele, ez élet része az is.

2015. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mit tegyek azzal az érzéssel hogy pont azert mert félek hogy elvesztem nem akarom szeretni ? Szörnyű mert eddig imadtuk egymást
2015. aug. 13. 21:45
 3/3 Katica71 ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ő nem tudja, mi történt, hogy miért vagy vele ridegebb. Lásd a dolgokat az ő szemszögéből, szegény nem is értheti, mi történt. Akár egy kisgyerek, ha nem érti a dolgokat, nem tud hogyan viszonyulni hozzájuk, csak annyit vesz észre, hogy már nem szereted annyira. Tudatosan foglalkozz vele többet, megint megjavul a kapcsolatotok, ha netán baja esik, majd akkor gyászolj, addig igazán nincs értelme. Lehet, hogy szívtelenül hangzik, de légy boldog, amíg veled van, nem érdemes előre szomorkodni valami miatt, ami lehet, hogy csak nagyon sokára jön el. Kitartás:)
2015. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!