Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám miért lett ideges...

A kiscicám miért lett ideges az anyjára?

Figyelt kérdés
A napokban születtek új kismacskák, és az előző szülésből való kismacska folyton fúj az anyjára, ha az meg akarja nyalogatni stb... Ez azért van mert megszokta hogy ő van a középpontban és most már nem így van? Mit lehet vele csinálni mert ha próbálom összebarátkoztatni őket, akkor a kiscica karmolja, fúlja az anyját?

2015. aug. 18. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Mert ez nem normális, hogy így szételletitek az anyamacskát. De szerintem ez is csak kamu kérdés, hogy direkt bosszantsák a normális, felelős, IGAZI állatszerető embereket. Ha meg nem, akkor csak gratulálni tudok, gondolom ezek is ki lesznek dobva az utcára.
2015. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu kérdés, és nem is lesznek az utcára dobva... Nem kellene csak úgy véleményt írnod ha nem is tudod hogy mit beszélsz... Egyébként meg el lesznek ajándékozva, arról meg én nem tehetek hogy tüzel a macska a másik meg kanos
2015. aug. 19. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny és hisztis majd elmúlik. A kicsikről feltudsz tenni képet? Biztos nagyon aranyosak.:)
2015. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!