Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a kismacskámnak,...

Mi baja lehet a kismacskámnak, aki 2 hete került hozzánk, és már nem eszik, pedig kéri az ételt?

Figyelt kérdés
A szeme könnyezik, és egy kicsit folyik az orra is. Talán napszúrást kapott? Szerintetek mi baja lehet? Néhány napja átjár a szomszédba, és csak este kerül elő.

2015. aug. 18. 11:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon köszönöm a részletes választ, megjegyzem, felírom.
2015. aug. 19. 16:08
 12/12 mi lenne válasza:
én a cicáknak felváltva szoktam konzervet és a reálban lehet kapni lefilézett csirkemell csontot. bőven van még rajta husi. nagyon szeretik. 289.-Ft/kg. olcsóbban lehet kijönni belőle mint a konzervből. de mivel a cicák is szeretnek változatosan enni ezért szoktam vásárolni.
2015. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!