Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normalis ez a viselkedese a...

Normalis ez a viselkedese a macskamnak ivartalanitas utan?

Figyelt kérdés
Tegnap mutottek este hetkor es dupla adag altatot kapott, mert egytol nem fekudt ki. Meglett a mutet, hazavittuk rogton. Mondta a doki mire figyeljunk amig alszik. Be is pisilt, de nem baj. Hajnal 1-2kor felkelt es maszkalni akart, de mindennek nekiment es allandoan osszeesett. Visszafektettem es vegigaludta az ejszakat. Ma nagyon sokat ivott, de semmit nrm eszik. Alutasakosat sem, áztatott! szaraztapot sem, csak viz viz viz. Mikor fog varhatoan enni? A masik pedig hogy o eddig eleg makacs cicuka volt most pillanatnyilag nem zavarja semmi. Akarmennyit simogathatom, akarmi. A cicam egy hat honapos kandur. Az ekezetek miatt bocsi, de nincs sok idom es telefonrol irtam.

2015. aug. 26. 11:50
 1/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
nincs semmi baja, meg kell várni amíg teljesen kimegy az altató, amíg elmúlik a hatása, víz mindig legyen előtte, hogy igyon, ne száradjon ki, majd ha tud akkor enni is fog...most még a kábulás miatt tudod kezes bárányként cicaként simogatni, de majd hoszabb távon kezesebb lesz úgyis az ivartalanítás miatt...mi cáink is két napig szédelegtek, nem ettek rendesen, kb ők is féléves korukban lettek ivartalanítva...
2015. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AZ én macskám ivartalanítás után mikor felébredt fel akart ugrani az íróasztalra, nem sikerült neki és nagyon csodálkozott rajta szegény.:D Végül úgy döntött, hogy alszik még egy kicsit.


OFF:

Az előző macskánk meg utazáshoz kapott altató tablettát. Odafelé nem is volt gond, nyugiban volt végig. Viszont hazafelé végig üvöltötte a 2 és fél órás vonatutat + a kb egyórás villamosozást és buszozást.

Amikor hazaértünk és kiengedtük a ketrecből nagyon boldog volt, hogy végre megint otthon van és jó hangosan nyávogott az ajtónál. Mire odaértem a bejárati ajtóhoz, ott feküdt "kidögölve" szegény. :D Beraktuk a kis alvós kosarába, és aludt néhány órát.:D

2015. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Ha iszik, az épp elég. Most ő betegnek érzi magát, a beteg állat pedig nem nagyon eszik.

Mindenesetre ha holnap sem akar enni, vagy láthatóan nincs jól, esetleg lázas lenne, hívd fel a dokit. De szerintem nem lesz semmi baj, csak túl kell tennie magát a műtét, altatás traumáján.

2015. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat, ment a zold kez.
2015. aug. 26. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs, 24 órába bőven belefér, hogy kimenjen az altató hatása, főleg a dupla adag. Ha még alvó állapotban adta haza őt az orvos, akkor szokott ez kicsit rosszabb lenni. Amelyik cicámat már felébredve hoztam el, az jobban viselte az utána lévő időt. Nem pisilt be és másnapra már jól volt.
2015. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!