Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A féreghajtótól lehet a...

A féreghajtótól lehet a kismacskáknak hasmenése?

Figyelt kérdés

2 napja talált cicákról van szó, amikor hazahoztuk őket, még normálisan ürítettek. Meg lettek fürdetve, bolhairtás megtörtént, kaptak féreghajtót is. Ma vettem észre, hogy hasmenésük van. Konzerv tápot kapnak enni, nem kaptak semmit amit nem szabadott volna. Ránézésre jól vannak, aktívak, esznek, játszanak, csak ez a dolog zavar, nem akarom, hogy bajuk legyen. Állatorvoshoz nem tudom őket elvinni, így hónap végén az is éppen elég nagy teher anyagilag, hogy hazahoztuk őket.

Valaki már tapasztalt ilyesmit kiscicáknál? Mitől lehet, ha nem a féreghajtótól? És mit csináljak, hogy elmúljon?



2015. aug. 29. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kell hajtani a férget, ha van benne.
2015. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Rizs és csirke (főzve) helyre szokta tenni a dolgot, ha nincs nagy baj. Tejet ne adj nekik lehetoleg!
2015. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet esetleg a féreghajtótól is, de valószínűbb, hogy a konzervtáptól, esetleg okozhatja betegség is.

Széttfőtt rizs, zsírtalan csirkemell (mint előttem is írták), ezzel etesd őket. Inni csak tiszta vizet kapjanak.

Ha nem múlik e diéta mellett sem pár nap alatt, akkor viszont orvos kéne, mert könnyen kiszáradnak.

2015. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A féreghajtótól is lehet, enyémek már felnőttek, de a tabletta után sokkal puhább a székletük. Arra figyelj, hogy eleget igyanak.
2015. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csirkemell már nem volt a boltban, szombaton mindent felvásárolnak a vasárnapi boltbezárások miatt.

Van nekik odatéve víz, de nem nagyon isznak, az étvágyukkal viszont semmi gond nincs szerencsére... 5-6 hetesre tippelem őket, szerintem éppenhogy elkezdtek kicsit önállóan enni, amikor kidobták őket, még bőven az anyjuk mellett lenne a helyük.

2015. aug. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!