Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak én gondolom azt hogy a...

Csak én gondolom azt hogy a macskákat az egyiptomiak rontották el ennyire?

Figyelt kérdés
Több száz vagy ezer vagy nem tudom hány éven keresztül istenként tisztelték, imádták őket annyira hogy ez beleégett a dns-ükbe és azért ennyire egoisták és büszkék még ma is.

2015. aug. 29. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A macska szerintem is alapból ilyen, s persze nem minden példány. Nekem sokkal jobban tetszik ez, mintha szolgalelkű volna... Kompatibilisek vagyunk :) Egy "nem simogathatsz meg, ha nem akarom és ritkán akarom", esetleg agresszív ciccel nem tudnék sokat kezdeni, de a mieink tipikusan aranyosak voltak. A mostani is az. Jól elvan magának, megsétáltatja magát, picit idegesítő dolgai is vannak, de pont amiatt macska és nem unalmas :D Esze nincs sok, de lehet vele "cukkolni" (na persze ő nem érti s amúgysem érdekli). Szórakoztató, szép s megfogja az egereket. Nincs elrontva, nekem így pompásan megfelel.

A büszkeség nekem pozitív tulajdonság, ahogy az egészséges önzés is.

2015. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen jót nevettem :D

Cicák a legjobbak ❤️

2019. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elnézést az offolásért, de a büszkeséget folyamatosan összekeverik a gőgösséggel.


Imádom a cicákat és úgy jó, ahogy vannak!:))

2019. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomiak imádták a krokodilt, sakált, íbiszmadarat, a majmokat, skarabeuszt stb. Macskának eredetileg ilyen a természete.
2023. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!