Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mosdat engem is a macsekom?

Miért mosdat engem is a macsekom?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy hogy éppem akkor mostam kezet vagy régebben.
2010. márc. 11. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
nem értem a kérdést..
2010. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
aztjelenti h szeret:)
2010. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert büdös vagy és a macska jót akar neked!:D
2010. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeret. Így fejezi ki, hogy hálás neked és gondoskodik rólad, mert te is őróla.
2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút azért, mert szeret, elfogad téged. Ez elég nagy dolog a macskától, örülj neki!
2010. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Naaa lepontoztatok?Csak vicceltem!

Természetesen azért mert sokat foglalkozol vele és ennyire szeret téged!:D

2010. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt egy cicám,még nagyon nagyon régen,gyerek voltam,ő volt az első cicusom.Annyira szerettett engem,hogy ahogy írod,mosdatott.Egyszerű kis házicica volt,de imádott és én is őt.Rettenetesen sírtam,mikor elütötték a házunk előtt..


Azóta sok cicám volt,van a mai napig(mert majd 20 éve volt ez),egy se volt olyan kedves mint ő-Mindegyik kedves,de olyan szinten nem,hogy "mosdasson".

2010. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 sulfur ***** válasza:
94%
Volt erről egy könyv, kb éve. Abban kutatók feszegették, hogy a macskák annyira butának tartanak minket, h nem nézik ki belőlünk, hogy tudunk magunkról gondoskodni. Ezért mosdat. Sőt, családi házaknál még kaját (elkapott egeret, verebet) is tesz az ajtóba, nehogy éhen haljunk. Azt nem tudom, h akkor mire gondolnak, amikor látják, h mi öntjük a tejecskét, meg a kezünkből veszik ki a husikát.
2010. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, amit az uccsó válaszoló írt, de azt is olvastam, hogy néha azért nyalja kutya-macska az ember kezét, mert sóhiányuk van. És ugyebár a mi kezünk sós! De az is lehet, amit az előttem szóló írt!
2010. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök édes :)

Nekem ilyet pont nem szokott! :O

2010. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!