Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig normális ha...

Mennyi ideig normális ha műtét után alszik a cica?

Figyelt kérdés
Lassan két órája hogy kapott injekciót hogy keljen fel, már a fejét picit mozgatta de inkább alszik.
2015. szept. 7. 22:20
 1/4 bithorlo ***** válasza:
100%
Még akár 2-3 órát is alhat. Kába lesz, imbolyogni fog. Figyelj rá, Nehogy leessen valahonnan. A varratára is figyelj, az enyém kihúzta a bőrvarratot. Újra várták, azt meg kibontogatta csomónként... Galléros lett.
2015. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még mindig annyit tett csak hogy felemelte a fejét és körbenézett, nekem ez jó mert így nem csinál semmi rosszat de félek hogy sokáig pihen...
2015. szept. 8. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyém szakaszosan ugyan, de majd másfél napig. Már én is aggódtam, mert nem evett és nem ivott, de végül magához tért, visszaállt a "normál működés".
2015. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ivartalanítás napján estére kelt fel teljesen, addig egyszer elkúszott az alomig pisilni, de utána is visszaaludt. Másnapra már kimegy az altatás hatása. De szerintem nem csak az altató miatt pihen, hanem egyébként is a műtétet ki kell pihenni, biztos érzi a helyét, ilyenkor nincs kedve ugrálni.
2015. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!