Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam kettő kb.10 centis,...

Találtam kettő kb.10 centis, ki nyillott szemű kiscicát. Megakarom őket tartani, nincs anyjuk . De, hogy gondozzam őket?

Figyelt kérdés
Mit adjak nekik inni-enni ? Mivel takarjam be őket ?

2015. szept. 14. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem esznek még szilárd ételt, akkor macskáknak való tápszerrel, kicsi cumisüvegből kell őket szoptatni. Jó lenne, mennyi idősek.

Első utad vezessen az állatorvoshoz. Ott megállapítják, mennyi idősek, mit ehetnek, illetve kapnak féregtelenítést, ez fontos.

A lakásban készíts nekik egy puha rongyokkal bélelt kis dobozt, kosarat, ahol alhatnak. Szükség lesz alomtálra, macskaalomra is.

2015. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* jó lenne tudni
2015. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tápszer, melegíteni kell őket lámpával, és takargatni őket. A meleg nagyon fontos! macska tápszer, összekevered tejjel,( rá van írva ált. a tápszeres dobozra) langyosan eteted őket, kb 3 óránként, annyit amennyit esznek.

Kakiltatni, pisiltetni úgy kell őket, hogy egy zsepit teszel ODA! és valami puhával, vattával, púder ecsettel simized a pocijukat, meg ott lejjebb is...

anyukájuk nyalogatja őket mert még nem tudnak egyedül végezni ilyeneket!

én felneveltem egy kismacskát, nulla napos korától, ha lkérdésed van írj!

ja és éjjszakais kell őket 2-3 óránként etetni.

2015. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nedves szivaccsal törölgesd az ágyékukat, hogy kialakuljon az ürítési reflex. Naponta
2015. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz érdemes lenne elvinni, elvégezné az alapvizsgálatot és segítene neked abban, hogy mit mennyit mikor adj nekik és az egyéb tudnivalók. Nem kerül olyan sokba.
2015. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtudhatsz:

[link]

2015. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!