Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavám állandóan megdugja...

A csivavám állandóan megdugja a plüssállatait, és hát. Elég sok nyomot hagy maga után. Ilyenkor mit lehet csinálni? Ne engedjem neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg gond van a rangsorral. l kéne érni hogy te legyél a főnöke és ne fordítva. Azért mert pici még határozottan kell vele bánni! Tehát ne engedd és ne hidd hogy ő most szexelni akar.
2010. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

ivartalanítás. vagy.


ha látod hogy éppen AZT csinálja, kiálts egy nagy Á-Át, és vedd el tőle. ezt egy tv-s műsorban láttam, és ott hamar megtanulta a kutyus :)

2010. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Ivartalanítás nem helyettesíti a nevelést.
2010. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%

Szia nekem is csivavám van és ő is állandóan dugizik az állatkáival. Attól féltünk, nehogy rosszul legyen (tudomisén, megáll a szíve vagy valami) és mi ivartalanítattuk őt, és mostmár nem csinája! Néha rájön még most is, de akkor elveszem tőle a plüsités akkor megnyugszik. Egyébként tényleg határozottan kell vele bánni, mert könnyen elkanászodik a picike :D

(az ivartalanítástól nem kell félned, mert nincs azzal semmi gond, nem egy nagy cucc, főleg a fiúknál)

Remélem segítettem:)

2010. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Csak az ivartalanítás oldja meg a gondot.
2010. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
kérdezőnek én is csak az ivartalanítást tudom javasolni...
2010. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy az én csivavám is ezt csinálja ,csak ő lány.... :)
2010. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lányok is csinálják??:) az még mindig a jobbik este sztem,annak nincs semmilyen nyoma...:)) akkor határozottabb leszek vele,amugy szót fogad mindenben és okos kutya,ha rákiabálok azonnal abbahagyja ,csak ez idegesít,amit csinál:D
2010. júl. 25. 15:31
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

NEM JÓ a kutyádnak,amit csinál!

Volt is erről egy cikk valamelyik kutyás újságban múltkor.

Gyakorlatilag folyton izgalmi állapotban van,és ezen az sem javt,ha rászólsz.

Mi kifogásod van az ivartalanítás ellen?

2010. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
attól félek,elhízik,sz összes ismerősöm kutyája elhízott ivartalanítás után-láttam is őket,úgyhogy nem hülyeségből irom. ezért nem akarom ,de lehet muszáj lesz....amugy mennyibe kerül az ivartalanítás?
2010. júl. 25. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!