Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám állandóan harap,...

Kiskutyám állandóan harap, nem tudom mit lehetne vele csinálni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lehet h csak játékból csinálja, de már nem tudom. Ha próbálom megsimogatni, akkor is vagy rögtön elkezd harapni, vagy a hátára fekszik és úgy. Ha sétálok akkor szalad a lábam után és azt is harapja. Nem nagyon akar lenyugodni, állandóan csak szaladgál és ugrál. Amikor próbál harapni, akkor el szoktam lökni, de nem nagyon zavarja, újrakezdi. Beagle kiskutyusról van szó. Mit lehetni tenni?
2011. júl. 4. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad hagyni ilyenkor NYUGODT ÉS MAGABIZTOSNAK kell lenned (amúgy mindig) és meg kell érinteni, de kiskutyáknál elég a fenekét kicsit megpaskolni. A National Geographic Channelen megy: A csodálatos kutyadoki. Itt megnézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, még csak 3 hónapos, tanítsd meg neki azt hogy "nem szabad" és akkor letudod állítani. Mikor játék közben már ugrik a lábamra, akkor mondom neki hogy "nem" és rögtön abbahagyja, másfele megy. Ha a kezemet akarja harapdálni akkor is "nem", aztán adok neki egy játékot és otthagyom. Előbb-utóbb megtanulja hogy a gazdival ilyet nem szabad, csak sok türelem, kölyökkutyához sok kell :)
2011. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) az jó ha az arcát lökésszerűen megütöm? (csak így gyengécskén)
2011. júl. 5. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!