Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet lenyugtatni a...

Mivel lehet lenyugtatni a cicát körömvágás idejére? Milyen cicanyugtató szereket lehet kapni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 08:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a macskám hagyta, hogy az ölembe fogjam, és lecsípkedjem körömcsipesszel a saját maga által tűélesre koptatott körmeit. Ha bizalommal van a gazda iránt, és stabil helyzetben a két combodra fekteted, és nem fél a leeséstől, akkor működik a dolog. Még dorombolt is hozzá, mert csikis volt a talpa, és amikor kinyomtam a körömházából, akkor véletlenül a talppárnáját csikiztem.

Nem minden körme kopott egyformán, volt néhány ami hosszú és tűéles lett. És amikor reggel kitámolyogtam kávézni, cigizni a kertben, előszeretettel felágaskodott, és rámtette a lábacskáit, és a tejtaposó mozdulatokkal szeretettel jelezte, hogy ő éhes. Node 10-ből 4 kis tűéles körmével állandóa szúrkált.

Na ezeket általában hetente a lentebbi képen látható módon megnyírtam.

A nyíllal jelzett hártyára nagyon vigyázni, bőven kintebb visszacsípni!!!



[link]

2015. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Maxitabi ***** válasza:
74%

Ne hallgass az előzőekre!! Én 18 éve vágok macskakörmöt, lakásban élő cicáknak.

1. Olcsó,(nekem:ferplast)de spéci karomvágó ollóval (majdnem, mint a kisolló)

2. Mint a gyereknél:megvárom, amíg alszanak,akkor úgy fogom meg, hogy ne tudjon elmenekülni.Néha több részletben megy csak..

3. Óvatosan, ha kinyomod a karmot, látod,meddig szabad-ahol már erek futnak,azt nem!

4. Külön is fogdosd meg a tappancsokat-karom kinyomással, simizás közben, hogy szokja.

2015. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
te idiota utolso. meg megfogni sem tudja a macskajat rendesen, nemhogy kormot vagni neki. minek irkalsz marhasagokat, talan buksisimire vagysz, hogy te meg tudod csinalni? nagyon okos (ja, az pont nem) es szep es ugyes vagy, de talan nem kene allatot veszelyeztetni.
2015. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
meg almaban, AZAZ. nagyon pro. hatha elrantja, es kitepodik az osszes ujjizulettel egyutt a korme. mekkora kozveszelyes barom vagy te.
2015. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
te sziplán marha egy ember vagy utolsó (2) vagy kábítószer hatása alatt írtad a válaszaidat mi???? miii ?????? :@ te kretén
2015. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem már jön a macska hogy "szépítsem".Rohan a kis szekrényhez,elkezdi nézni a fürdető kencéjét meg a fésűt.Aztán jól megtörölgetem és szárítom a szőrét.Kap jutifalatot.Jön a körömvágás,végigüli dorombolva,sőt én leülök,ugrik az ölembe a kezembe nyomja a mancsát.De ha nem tudod megfogni inkább vegyél kaparófát
2015. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
88%

Na, a sok okosnak, aki szerint nem kell vágni:

van kaparófánk, a foteleket, kanapékat is annak használja mégis tűélesek a körmei, hát mi ezért vágjuk neki.

Amúgy eleinte mi is úgy fogtuk, ahogy az anyamacskák, de nincs már rá szükség; sőt már nem is kellünk ketten hozzá.

Simán megfogom, ölembe veszem, mancs kézbe másikba az olló, köröm kinyom, levág. Ennyi. És egy szót nem szól.

2015. okt. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!