Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A mi cicáink ivartalanítva...

A mi cicáink ivartalanítva vannak, de a szomszéd cicák körbejelölik a teraszokat. Mit tegyek, hogy ne járjanak oda? Van -e valami szer ami elriasztaná őket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kutya
2010. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ellen nem tudsz sok mindent tenni :s

Maximum megkéred a többinek a gazdáját, hogy ő is legyen szives ivartalanitani a macskáit, bár ez nem biztos, hogy bejön.

2010. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ezek nem mennek, kutyát a mieink miatt se szeretnék, a szomszéd meg ilyenre nem költ.Én olyanra gondoltam, hogy valami szag esetleg elriasztja őket. pl hangyák ellen a törött szegfűbors bevált. Citromhajjal végigkentem a lábazatot, de semmi hatás.
2010. márc. 17. 08:32
 4/12 anonim válasza:
0%
szerintem egy kis darad húst tegyél ki amit beborsoztál többet biztos nem mennek oda :D
2010. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
darab*
2010. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia! mintha én írtam volna a kérdésedet. nekem is 3 ivartalanított cicám van, de allandóan le van pisilve a kuka, a bejárati ajtó, minden fű, fa, virág ami a koslató kandurok útjába kerül.hetente hipózok kint is, de

semmi eredmény,ugyanúgy rezegtetnek mindenhova.imádom a cicákat, de már mérgemben söprűt is ragadtam, hogy elzavarjam az idegeneket, de nem vesznek komolyan :-))

2010. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van valami spray, ami állítólag elriasztja a macskákat. Nagyon állatosboltban találhatsz szerintem. (Ja, és nem minden kutya bántja a cicákat, ha nem akarsz kölyökkel bajlódni, besétálsz egy menhelyre, mondod, hogy macskakompatibilis cicát szeretnél, és tuti tudnak neked ajánlani. Igy ketten járnátok jól!)
2010. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja macskaspray ? akkor a saját macskái is világgá mennek.vagy mondja meg nekik, hogy ez a szag nem nektek szól , hanem a szomszéd macskájának.

sajnos ez nem járható út.

2010. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tegnap 12:01-nek: a hypóval csak csalogatod őket, ugyanis az állatok számára hasonló szaga van ennek is, meg a Domestosnak is, mint a feromonnak, a nemi hormonnak.
2010. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.19-es adnék én neked olyan borsos húst, hogy átmennél süsübe! Ha nem vagy állatbarát akkor húzás az oldalról!

Kérdező, bocs az offért de nagyon zavart az irománya.

2010. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!