Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a kiscicámnak?

Mi baja lehet a kiscicámnak?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos cicum. Tegnap reggel HAB folyt a szájából... nagyon megijedtem! Evett, ivott, utána elmúlt neki. Gondolkodtam, hogy attól lehet-e, hogy nagyon éhes volt? Este 6 körül evett utoljára, és másnap csak 11 óra körül kapott reggelit. Lehetséges, hogy a gyomorsav miatt volt? Vagy valami megakadt a torkán? Mindent a szájába vesz, kint is, bent is, amit csak talál.. csináltam neki fonalból pom-pomot, egyik nap annak a szálát húztam ki a szájából. Természetesen rögtön elvettem tőle.

Volt már valakinek ilyen a cicájával? Anyu mondta, pár hete is előfordult ez, ugyanígy reggel, míg nem kapott kaját. Vigyem állatorvoshoz?


2015. okt. 8. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Be van oltva ?
2015. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet epilepsziás is. Vagyis sok minden lehet. Ha előfordul még akkor inkább vidd el dokihoz.
2015. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Még nincs, mert mikor akartuk vinni, szabin volt az állatorvos.
2015. okt. 8. 10:42
 4/16 A kérdező kommentje:
Epilepszia tuti nem. Azért azt észrevenném.. jó kedve van mindig, játszik, dorombol, eszik jól, egyszerűen csak habzott a szája. De ma délután szerintem elviszem azért.
2015. okt. 8. 10:45
 5/16 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy ahogy evett, rögtön elmúlt neki.
2015. okt. 8. 10:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Közben olvasom itt hasonló kérdéseknél, hogy attól is lehet, ha valami bogarat eszik?! Na hát ő ha az udvarban van, mindent megeszik.. mérgező növényünk nincs, de pl. büdösbogártól elkezdve a házi légyig, lepkéket, mindent megeszik...mire észreveszem, már lenyeli.
2015. okt. 8. 11:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Légyszíves vidd el állatorvoshoz!
2015. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerinted nem azt fogom tenni? Csak gondoltam előtte írok ide, hátha valakinek volt már ilyen a cicájával.
2015. okt. 8. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyat is lehet csinálni, hogy felhívjuk az állatorvost, ha valami helyzet van. Úgy értem, ha valamelyik állatorvos szabadságon van vagy beteg, stb, valami miatt nincs nyitva, akkor hívhatod bármelyik másik állatorvost!
2015. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Este hat és másnap 11 óra között nagyon sok idő telik el, egy 4 hónapos kiscica még fejlődik, neki ezért IS kell az étel, nem csak azért, mert éhes. A felnőtt macskáimat sem etetem ilyen ritkán.
2015. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!