Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen lenne házi macskát...

Milyen lenne házi macskát lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy olvastam, hogy nemesített macskát ajánlott, mert a házi cica csak szenvedne odabent. Szeretnék is egy bengáli cicát, de sajna nem túl olcsó...
2015. okt. 19. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy három éves, utcáról mentett, ivartalanított kandúr horkol itt mellettem egy emeleti lakásban. Az első perctől kezdve nyugodt, elfogadta a helyet, soha nem akart kiszökni, ha én kimegyek az erkélyre valamiért, akkor leül az ajtóban, és várja, hogy visszajöjjek. Ahogy elnézem, egyáltalán nem szenved.

Szóval nyugodtan tartsál házi macskát, ez csak vérmérséklet kérdése. A bengáli egyrészt nagyon drága, másrészt elég nehéz vele bánni.

2015. okt. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Büdös lenne, és szőrös, és egy életrevalóbb dög álladóan terrorizálni fog. Meg néha odahány, odahány, odakakál, odahugyál, ahová neki jólesik, szétszórja a szemetet, széttép akármit, hoz neked pár döglött állatot... de hát macska. Nekem nem kéne.
2015. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A házi cica tökéletes. Nem szenved, sőt élvezi, ha lakásban élhet, kellemes körülmények között.

Kiskorától így kell szoktatni, plusz ivartalanítani, és tökéletesen jól fogja érezni magát.

2015. okt. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Házi cicám van, kinti-benti cicának született, 3 hónaposan hoztuk el. Azóta panelban lakik velünk, csak benti és tökéletesen boldog. :)

Erkélyre ki szoktuk engedni, de csak felügyelettel, mert háló felszerelése még nem megoldott.

2015. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minden válaszolónak!
2015. okt. 20. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!