Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica alomhoz szoktatása...

Kiscica alomhoz szoktatása újra, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
1 hete van egy 8 hetes cicusom. Eddig a fürdőben volt neki az alom, ügyesen az első pillanattól kezdve ahogy megmutattam neki oda végezte a dolgát. De ma át kellett raknom az almot a kis szobába, mert a fürdőbe csak a csap alatt fért el ami elkezdett szivárogni...szóval most hiába mutattam meg neki többször is, keresi, és a konyhába kakilt :S mit tegyek? tegyem vissza a fürdőbe? Köszönöm előre a válaszokat.

2015. okt. 21. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor átszoktattam a macskámat egyik helyről a másikra, akkor úgy csináltam, hogy egyidőben két helyen volt alom, a régi is ott maradt egy darabig, és az új helyre egy másikat raktam le. Amikor már egyértelmű volt, hogy használja az újat is, akkor szüntettem meg a régit.

Ha csöpög a csap, akkor talán egy kisebb doboz a fürdőbe, ami elfér, és a megszokott az új helyre, vagy akár a konyhába is tehetnéd egy napra, oda ahol elvégezte a dolgát.

2015. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!