Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így nem tudom megsiratni a...

Így nem tudom megsiratni a cicam (? )

Figyelt kérdés
Ket hete tunt el a cicam . Enni se jott haza azota es nem tudom mit gondoljak . Testet nem lattunk a kornyeken ugyhogy nem utottek el meg ugy eleve semmi jelet nem lattuk hogy meghalt volna. Kiplakatoltam vagy 50 plakatot rola , interneten minden letezo helyen meghirdettem de semmi. Viszont teljesen be vagyok fasulva ..nem tudom elsiratni mert azt varom hogy hazajon viszont ha nem jon haza akkor sem tudom biztosra hogy meghalt e es ez annyira szornyu. Azt hittem hogy majd a karjaim kozt hal meg . Mit tehetnek ? Varjam megallas nelkul ? Sirni nem tudok ..:(
2015. okt. 31. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

A kutyám a héten "fogott meg" egy macskát. Bár az még kölyök volt.


Sajnos sok minden történhetett a cicáddal. De kívánom, hogy előkerüljön!

2015. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
7 eves a cica
2015. okt. 31. 20:42
 3/13 A kérdező kommentje:
En neveltem fol :( es nagyon szoros volt a kapcsolatunk es most nem tudom hogy erezzek
2015. okt. 31. 20:43
 4/13 bithorlo ***** válasza:

Tudom, nem vígasz, de az én ivartalanított kandúrom (8hetes korától él az ivartalanított nőstény testvérével velem) 8 hét után jött haza. Akkor 2 éves volt. Alig tudtam elhinni. De addig én is úgy voltam, mint te.

Nagyon szorítok, hogy épségben hazakerüljön mihamarabb!

2015. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Azt javaslom ne evvel foglalkozz. Személy szerint nem hiszem hogy két hét után elő fog jönni de csodák lehetnek de nem valószínű menj el a barátaiddal rokonaiddal csinálni valamit nem az a fontos hogy hogy halt meg hanem hogy hogyan élt ha már halott akkor már máshol lehet talán egy kutyának született meg talán süninek
2015. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne várd, élj... Gondolom, egy ideig még reménykedni fogsz s persze akár elő is kerülhet, de az életed nem állhat meg.


Nálunk 4 kiscica született az ősszel s úgy 3 hónap alatt mind a négy eltűnt, szépen sorban. Elég rossz érzés, az utolsót még várom, mert az már olyan nagyocska volt, s az apjával szökött el, míg a picik egyik reggel nem voltak meg, lehet, hogy elkapta őket valami, pedig elég biztos kis házat építettem nekik (az anyja nagyon kinti, félig vad macska, bár kézhez szokott, de a saját útját járja, egeret fog a mezőn... úgyhogy a kicsik is kint voltak).


Naponta eszembe jut a kis örökösen nyávogó, de ezt leszámítva roppant helyes és kezes kis cicc... Nem vagyok egy érzelgős típus, de kényelmetlen, hogy egyszer csak nincs, mind a négy oda... Vajon visszajön még? S ha nem, elpusztult vagy valahol kódorog s alkalmilag etetik, esetleg egeret fog? (Nem tudom, mikortól tud vadászni, az anyja viszont nagy vadász.) Kb. 2 hete nincs meg.

Egyszer már odavolt az anyjával együtt 2 napra, ez jóval több, bár ő is nagyobb...


Sokszor gondolok arra, milyen iszonyú lehetett azoknak az embereknek, akiknek a szerettük tűnt el. Nagyon rossz a bizonytalanság.

2015. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim macskája március környékén tűnt el. Elfogadták, hogy nincs macskájuk. Erre egy hónapja megjelent az udvaron, azóta ott él. :) Ne add fel!
2015. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ivartalan fiu cica aki nagyon tapasztalt kinti cica egyebkent. Olyan jo olvasni ezeket és eddig amiket olvastam majdnem mindenkinek inkabb hazajott a cicaja. Tavaly ugyanekkor eltunt egy hetre de visszajott remelem most is visszater
2015. okt. 31. 21:15
 9/13 anonim ***** válasza:

A szomszédunk kandúrja egy fél évre elköltözött tőlük. Először ők is azt hitték, elveszett, de aztán többször találkoztak vele a környéken. Megismerte őket, de nem ment velük haza. Aztán egy fél év múlva gondolt egyet, és hazaköltözött. Furcsák a macskák néha :)

Két hét után még nem teljesen reménytelen, hogy előkerül, de azért nagyon beleélni sem érdemes magad, mert annál nagyobb lesz a bánatod, ha mégsem.

2015. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 macdln ***** válasza:
Nagymamám mesélte, hogy régen egy kandúr cicájuk eltűnt elég hosszú időre, már feladták a reményt és erre a cicuska majdnem egy teljes év után besétált a nyitott ajtón. Épp ebédeltek, alig hittek a szemüknek, amikor meglátták. Szóval történhetnek csodák. :) Ne add fel, van rá még esély, hogy előkerül!
2015. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!