Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, az hogy a bak...

Lehetséges, az hogy a bak macska párzáskor mefojtja a nőstényt? Vagy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát... nem tudom. eddig még nem halt megy egy macskám sem párzási időszakkor. de igen jó a kérdés. erre kíváncsi vagyok én is
2010. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért fojtaná? Évezredek óta így csinálják, ha megfojtaná nem szaporodnának.

Egyébként nem bak, hanem kandúr.

2010. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
lol bakmacska
2010. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
xD loool bak macska XDXD :D:D:D Egyébként nem hiszem hogy volt már ebből haláleset :D Nekem is lány cicám volt és tényleg megharapja a nyaka fölötti bőrt, a gramancát a kandúr, de ettől nem fullad meg :D
2010. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Én már hallottam olyat nagyapámtól, h a nyúl megfojtotta a szukát. Pontosabban, agyonnyomta, mert az nem akarta hagyni magát. Szerintem előfordulhat macswkánál is, de nem tudom.
2010. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
- egy w. :) bocsi, csak eszek.
2010. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ezektol a bak macskaktol barmi kitelik.

Ezert kell kandúrt hasznalni, az biztonsagosabb. :P

Egyebbkent, a kerdesre visszaterve: nem, kizart dolog. Merthogy macskaeknal ez ugy van, ha a nosteny nem akarja, akkor nincs szex. A nyakboret is csak azert fogja meg, hogy legalabb addig nyugton maradjon (kolyokkori reflex kivaltasa) amig beleugyeskedi a szerszamot - mert naluk anatomiai sajatossagbol nem egyszeru mutatvany, hanem pont hogy nehez. :)

2010. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

fordítva lenne csak "értelme".


ha a nőstény megöli a hímet, akkor a lehetséges konkurens kölyköket pusztítaná el. de ha a hím a vemhes nőstényt, akkor kihalna a faj.

2010. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó akkor kandúr, de nem ez a lényeg. csak a szomszédunk mondta hogy ma meghalt a macskájuk és hogy egy kandúr fojtotta meg párzás közben. nekünk sem fordult elő ilyen ezért voltam kíváncsi a vélaményetekre.
2010. márc. 19. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen! De az ilyen haláleset kivédésére van az ivartalanítááás!!!
2010. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!