Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha allergiás vagyok a macskára...

Ha allergiás vagyok a macskára. Lehet komoly bajom, ha sokat vagyok macskával?

Figyelt kérdés
Van egy macskám.

2015. nov. 14. 02:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Én is allergiás vagyok de ha a szádra és az orrodra kötsz egy tiszta rongyot semmi bajod nem lesz.
2015. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??.....2-es válaszoló
2015. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az allergia mértékétől függ.....feldagad a szemed, tüsszögsz, feldagad a torkod vagy fulladozol.....foltokban kihullik a hajad....bőrkiütéseid lesznek....
2015. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is allergia mértékétől függ. Pl anyám is allergiás, de már 4 macskával él együtt évek óta és eleinte voltak fulladásai meg stb, viszont mostanra teljesen elmúlt minden tünete.
2015. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy megfulladsz, vagy kialakul a immunitas a allergen anyaggal szemben. Ha nem az a "azonnal megfullad" tipusu allergiad van, akkor eselyes, hogy a folyamatos terheles miatt a szervezeted hozzaszokik, es megszunik az allergiad.
2015. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os leírtad amit akartam ,csak még azt tenném hozzá hogy nem a szőrére vagy allergiás ,hanem nekik is van "korpa" a testükön. Ha nagyon zavar ,menj orvoshoz erre van ellenanyag,de ahogy az elöző hozzászóló írta ,egy idő után megszűnik.
2015. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem fulladásos, csak bőr viszketés (ott ahol picit megkarmol), tüsszögés, néha szememnél viszket.
2015. nov. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!