Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy hófehér igazi perzsánk...

Van egy hófehér igazi perzsánk betegség amit irni fogok vagy term. Szetes?

Figyelt kérdés
ma vettük és az egyik szeme kék a másik pedig olyan barnás szürkés szerintetek különleges vagy ez valami betegség ? ja és 8 hetes,nagykorára elfog múlni???
2010. márc. 20. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez genetikai hiba. Nem fog elmúlni, de nem számít semmit sem.
2010. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 fehér félperzsám van,az egyik szemük kék a másik sárgás..semmi különleges...
2010. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor nem betegsé ?
2010. márc. 20. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Macskáknál a kék szem gyakran együtt jár a süketséggel, és az sem kizárt, hogy amelyik szeme kék, arra a fülére nem hall. De amúgy ez őket nem zavarja egyáltalán. :)


De ha vetted (gondolom, tenyésztőtől), miért nem kérdezted meg tőle?

2010. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen egy nagyonjó tenyésztőtől vettük.Ő aztmondta hogy ez normális sőtt külön leges eggyáltalán nem mondott olyat hogy süket vagy ilyesmi.AMUGY SZERINTEM NEM SÜKET MERT HA SZÓLOK NEKI A MÁSIK SZOBÁBÓL IS MEGHALJA ÉS ODA JÖN MÉGHA NAGYON HALKAN IS SZÓLOK NEKI.
2010. márc. 21. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Genetikai, ergo nem múlik el. Ettől csak szebb és különlegesebb lesz a cica. Valószínűleg még változik majd a szemszíne felnőttkoráig.


Nekem is felemás szemű fehér perzsám van. Szerintem a felemás szemű cicák a legszebbek! XD

Itt a képe:

[link]

2010. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!