Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetnek ilyen szemetek...

Hogy lehetnek ilyen szemetek az emberek? Miért ölnek macsakát? (nagyon hosszú)

Figyelt kérdés
Most pár perce pusztult el szegény macskám! Sajnos meg mérgezték! De kinek, ki lehet az a köcsög aki macskát öl? 16 éves fiu létemre ugy sajnálom hogy az nem igaz pedig nem nagyon szerettem a macskát! Mindig nyarvogott meg amikor enni adtunk neki akkor is! Matilnak hívták! Hát sajnos csak hívták! Már nem az első eset már vagy 4-5x megtörtént! Egyszer volt egy macskám egy Kormos az 17 évig élt az mindent túlélt annak 9 élete volt! Elütötte autó, farkas kutya próbálta szét cibálni akkor az volt hogy a torkától az első lábáig lecsupálta a bőrt meg is mérgezték meg is akarták dróttal fogni hogy a drót megfojtsa de azóta nem volt ilyen idős macskám mind 2-3 évig él max! Utána már 4-5 vagy több éve volt azt hiszem az elős amióta én létezek! A többi az mind megdöglött mérgezésben! Aki dróttal akarta megfogni az már elköltözött! Egy szomszéd van akire gyanakszok! Annak méhei is vannak meg madarai is! Meg egy kutyája ami nem sokáig lesz kutya ha az egyetlen macskám megmérgezik aki eddig a kedvencem! Aki most elpusztult az 2 év alatt 4x szült! Hát idén sajnos már nem! Pedig már terhes volt! Most ahogy a gép előtt ülök hallom hogy valami nyikorog! És itt az ablak mellet van ilyen rosszvas meg drót stb. És kinézek hát egy macska valamit eszetlenkedik! Kimegyek a mobilommal világítottam és az én macskám! Ugy ment mintha berúgott volna! 5 perc után Ugy rezgett mintha 120 mobil vibrált volna benne! Akkor apukám meg próbálta itatni de semmit sem csinált! Utána mondta hogy haggyuk! Meg mérgezték! ő már sokszor látott ilyet! Hentes és hát látta amikor elpusztul egy állat! de macskát én még nem láttam! Még ilyen állapotban féltem is tőle! És hát azt mondta apukám mennyünk be! 10 perc után kiment apukám és amikor bejött mondta hogy hát el pusztul! Miért ilyen szemetek ezek a szemetek? :S
2010. márc. 21. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Párom macskáját is megmérgezték a szomszédok, mert a kutyát kedvelik...

Egy macskám rajongott a mérgekért és permetet ivott..

A kiscicám nemrég gyógyszert evett, de már jól van.

Nem lehet mindig figyelni rájuk, ezért élnek tovább a lakásban tartott macskák.

2010. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát ja! Ez van ezt kell szeretni! A másik macsesz jól van ritkán jár haza de ha ithon van akkor sajnos általában hetente 1-2 napot de akkor eszik amennyi belé fér!
2010. márc. 27. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!