Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek benti macska...

Szerintetek benti macska mennyire bírja a hideget?

Figyelt kérdés
villany radiátorral fűtök,de csak akkor merem bekapcsolni,ha otthon vagyok.soha nem voltak betegek a cicáim,nagyon jól tartom őket,de ahogy lefekszem,már bújnak mellém.azért lenne fontos tudnom,mert jövőre külföldön tölteném a karácsonyt,de semmiképp nem hagynám őket4-5napig1hideg lakásban,ha kiderül,h a szőrük ellenére fázhatnak.Cicások,mi a véleményetek,ill tapasztalotok./barátaim azt mondják,ha kinn nem fáznak,1lakásban még inkább nem,de akkor mér fekszenek állandóan a radiátorra,ahogy bekapcsolom??előre is köszi a válaszokat!

#a cicák a #lakásban?
2015. dec. 8. 00:45
 1/2 Szafica ***** válasza:

Hát az én rövidszőrű cicám akkor szokott fázni a lakásban mikor én is (pólóban), ez kb. olyan 18 °C(az én szobámban ilyenkor hidegebb is van a lakás többi részéhez képest). Olyankor mindig bújik az ölembe vagy kicsire gömbölyödve fekszik a radiátoron és amint érzi, hogy melegszik a radiátor egyből megy oda/kinyúlik.


Úgyhogy szerintem fázhatnak. Ha te fáznál, ők is. Kivéve a hosszúszőrű... a miénk állandóan kint lenne.

2015. dec. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek 20 fokon már az ölemben vagy a radiátor mellett tartózkodnak, szóval igen, fázósak. Benti macskának nincs téli bundája, ha kiraknál egy benti kutyát vagy macskát télen, nem hogy nem fázna, igen hamar meghalna.


Gondolom, menne a 4-5 nap alatt valaki naponta etetni-itatni-almozni őket, nem tudja akkor bekapcsolni a fűtést?

2015. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!