Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha a párom macskát...

Normális, ha a párom macskát tart a lakásában?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Nem, menjen ki egeret fogni.
2015. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az én cicám kiment a kertbe,már sokszor..fogott egeret is,meg vakondot,és madarat majd behozta a lakásba,de megenni nem akarta..hát igen lakásban tartani nehezebb,de nézzél a yotuben képeket, a gyerekek is jol vannak a macskäkkal,pici koruktol is
2015. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%
Ha allergiás vagy a macskaszőrre,vágd ki a macskát,vagy hagyd a pasit a fenébe és keress egy másikat
2015. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ha az én macskámat vágná ki a nőm, akkor őt meg én vágnám ki, de cudarul!
2015. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mikulszki válasza:
Teljesen normális!. Momentán nincs macskám, 20 nm-es lakásban élek jelenleg, reggel 6 és este 7 között nem vagyok otthon , melózok és utazok a melóhelyre, meg vissza, így nem tudok macskát tartani, egyébként szeretem a cicákat, és 40 éven keresztül volt macskám, és kutyám is, amíg kertes házban laktam!
2015. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Macskatartónál macskaszőr, kutyatartónál kutyaszőr, madártartónál toll, eleség és így tovább... Ezek együtt járnak.
2015. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, minden állatnak hullik a szőre, vagyis a te szőröd/hajad is ugyanúgy beszennyezi a lakást mint a macskaszőr. Szóval ha szerinted egy macska nem tartozik a lakásba, akkor te se. Szóval szépen menj egy aluljáróba csövezni.
2015. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Citation ***** válasza:
0%
Nem
2016. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, miért ne lenne normális. Nekem is két macskám van a lakásban, bár miután jöttek, 1 év után én is allergiás lettem rájuk. Ha velük alszom, reggelre taknyozom egy órát, simogatás után nem szabad szemhez érni, mert irritálja nekem, úgyhogy sokat mosok kezet, és van szöszölő hengerem a ruháimra, amúgy meg takarítok. Ha meg rosszabbodna a helyzet, vannak erre gyógyszerek.

Ha a párom ki akarná rakni a macskáimat, akkor inkább én mutatok neki ajtót, mindenféle bűntudat nélkül.

2017. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!