Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 50 körüli társkereső férfi...

50 körüli társkereső férfi vagyok. A számításba jöhető hölgyek túlnyomó többsége kutyát v macskát tart a lakásában, (aki pl. panelban lakik), ami számomra kizárja a kapcsolat létrejöttét. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

#nem kő kulcsszó
2014. febr. 2. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Olyat kell keresni, amelyiknek nincs a lakásában kutya, macska!
2014. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Írd ki nyíltan az oldaladra: nálad ez kizáró ok. Illetve ha már kapcsolatban vagy a hölggyel mond meg neki. Pl. én sem tudnék elképzelni állatot a lakásban. A párkeresést pedig ne add fel, biztosan találsz olyat aki nem tart kutyát, macskát.
2014. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
vagy megkéred, hogy ajándékozza el az állatot (amit kétlek hogy meg fog tenni) vagy te beletörődsz hogy van állat is, vagy olyan nőt keresel akinek nincs se kutyája se macskája :) más megoldás nem hiszem hogy lenne erre...
2014. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Összeköltöztök, elteszed láb alól a kutyát/macskát, és ha boldogan éltek, míg meg nem haltok. :D
2014. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
-ha
2014. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
38%

Írd ki, hogy állattartás kizárva. Mert az állat nem lakásba való, mert az szenvedés az állatnak. És ne kezd oéyan nővel, akinek állata van. Én megértem a kérdezőt, sok olyan embert ismerek, aki az állatát az ágyában tartja, meg tele van a konyha szőrszállal.

Amúgy melyik településen laksz, és voltál-e már nős? Ha igen, elvált vagy, vagy külön éltek?

2014. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
vagy háziállata van vagy gyereke neked kell döntened melyiket választod
2014. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
94%
Hülyeség. Miért lenne vagy állata, vagy gyereke? Ezt ki mondta? Van olyan is, akinek nincs se állata, se gyereke.
2014. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A 6 - os hozzászóló kérdéseire a válaszok : Győrben élek, elvált vagyok - és igazából a 60 - hoz közelebb vagyok, mint az 50 - hez
2014. febr. 3. 15:39
 10/14 A kérdező kommentje:
..... és bocsánat, nem akartam ezt a rovatot összekeverni a randivonallal, csak válaszoltam a kérdésekre.
2014. febr. 3. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!