Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karthauzi vagy Ragdoll?...

Karthauzi vagy Ragdoll? Kíváncsi lennénk olyan cicatulajdonosok véleményére akik a fent említett fajták közül valamelyiket tartják otthon (mivel-e két fajta között hezitálunk), hogy milyen a természetük.

Figyelt kérdés
Egy nyugodt kedves bújós cicát szeretnénk. A karthauziról több helyen olvastam hogy nyugodt,de nagy mozgásigényű, kinek mi a tapasztalata erről a fajtáról mennyire szereti ha az ember felveszi / ölbe veszi?

2015. dec. 14. 16:47
 1/2 Vicuska87 ***** válasza:
Nekem 2 ragdollom van, privátban kérdezz nyugodtan szívesen válaszolok.
2015. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ragdoll cicám van. Lakásba ideális. Lenyűgöző az alkalmazkodóképessége, még kiscica korában sem pisilt be, nem tesz tönkre semmit. Mivel nagy testű, szükség lesz egy jó masszív, vastag kaparófára, ami elbírja a testsúlyát, ha rácsimpaszkodik - akkor más bútort nem fog bántani. Nagyon nyugis, kedves. Játékos, de nem szeleburdi, nincs nagy mozgásigénye, inkább kicsit lusti. Az enyém kandúr, így ölben lenni nem annyira szeret (el sem fér az ölemben, hisz 7 kg), inkább akkor jön kedveskedni, amikor ő úgy gondolja. Mindig ott akar lenni, ahol épp valamit csinálok. Ha hazaérek, már az ajtóban vár. Tündér! De egyébként a karthauzi is szimpatikus nekem is...
2015. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!