Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintettek mi lett volna a...

Szerintettek mi lett volna a megis a jobb?

Figyelt kérdés

16 vagyok es anyukamal elek egy alaberletben. Es, hogy ne legyek egyedül egesz nap beszertünk egy szep macskat. De lehetlenség töle aludni, allandoan nyavog, pedig mindenne meg van, barmikor hasznalhatja a wc-t, inni is tudd. Es az orvos is latta, szoval nincs semmi baja.


Amugy eleg felleötlenek erzes magam, pedig jol attgondoltam ezt az egszet. A csaladi hazunknal volt 3 kutya, es amikor ott voltam nem volt teher, hogy mindig takaritani kellett utana. Es valaszeg ezt a cicat ott fogjuk hagyni. ( nem kell agodni jo kezekben lesz)


Szoval egy kutya jobb lett volna? Vagy panelban vele is ennyi gond lett volna?



2015. dec. 16. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
SEMMI FÉLE ÁLLAT NEM KELL!!!
2015. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kezdem en is ugy erezni, hogy nekem ez meg sem vallo.
2015. dec. 16. 16:26
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

A kutyával SOKKAL több gond van.

Inkább ne tarts állatot.

2015. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"nyavog".... Egy kutya ugat, ugral, mindenhova kovet, rad tapad mint egy kovetoraketa, le kell vinni setalni.

Sokkal tobb gond van vele, mint egy macskaval.

2015. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mióta van nálatok és mennyi idős? Lehet, hogy még nem érzi magát igazán otthon, hiányzik neki a társaság, szeretne valakivel aludni. Idővel megszokja majd a "házirendet" és rájön, hogy mikor mit lehet csinálni. Persze néha azért előfordulnak különleges esetek. És ahogy kinő a gyerekkorból általában sokkal nyugisabb lesz.
2015. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Amikor 3 kutyval eltem kertes hazban, ott valahogyan valük egyszrübb volt.


leesett, hogy az allat tartas nem nekem valo, de azert jo, hogy szoltal:D

2015. dec. 16. 16:38
 7/14 A kérdező kommentje:
feleves körülbelül
2015. dec. 16. 16:38
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Mindenekelőtt javaslom neked egy helyesírási szótár beszerzését, és a nyelvtan gyakorlását. Egyébként pedig, szerintem panelba sem macska, de kutya végképp nem való! Az állatoknak sok mozgástérre van szükségük, egy átlagos méretű panellakásban pedig ez nincs mindig adva. Amúgy pedig egy macska nem nyávog csak azért, mert nincs jobb dolga. Attól, hogy mindene megvan, lehet, hogy kicsinek találja a lakást, unatkozik, vagy csak figyelemre, szeretetre vágyik. Ha kicsi, akkor vegyél neki sok játékot és játssz sokat vele. Ha felnőtt, akkor is törődj vele sokat. Ne hagyd, hogy unatkozzon, amíg nincs senki otthon. (Nehogy mégegy macsek szerzésével akard ezt megvalósítani!) De ha már ott hagyod (nem értem, miért nem adsz neki még egy kis időt, hátha csak nem szokott még be, már ha mostanában szereztétek), akkor semmiképp ne vegyél helyette kutyát, mert vele is ez történne valószínűleg.
2015. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A magyar helyesirasi dolokat meg meggondolom, ugyanis az eletben a nemetet hasznalok, külföldön elek.

Nem tanultam magyar iskolaban:)


De amugy igazad van!

2015. dec. 16. 17:00
 10/14 A kérdező kommentje:
Megis megtartom, tulsagosan a szivemhez nött<3
2015. dec. 16. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!