Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan Laptopot kaptam amibe...

Olyan Laptopot kaptam amibe sajnos nincsen külön dedikált VGA hogyan tudnám mégis megoldani h fusson rajta valami jobb játék is?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mindenre, SSD, Ram bővítés...
2015. dec. 6. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eladod,és veszel egy asztali gépet,rendes VGA-val.
2015. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Sajnos a VGA teljesítményét semmi nem pótolja, netezni nagyon jó az SSD + 4-6Gb ram, de komolyan játszani nem :(
2015. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
eladod veszel pc.t jobban jarsz, jatek elmeny is jobb
2015. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos így van, az olcsó gépek nem bővíthetők vga-val, 300k felett már cserélhetők, de neked nyilván nem ilyen van.


vagy veszel másik lapit, vagy ha játszani akarsz akkor cserélj asztalira.

2015. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Asztalit most már nem szeretnék, inkább akkor Gamer Laptop, de arról meg csak rosszat hallani, h 30%-al gyengébbek a hardverek teljesítményei (ez amúgy igaz?) meg h drágák, nem cserélhetők az alkatrészek, és h nem bírja az akksi sokáig ha játszol természetesen. Ilyen helyzetbe már érdemes konzolt venni, nekem XBOX 360 van, kiváló is csak venni kell rá a játékokat nem lehet lopni ha csak ki nem flasheli az ember.
2015. dec. 17. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz,akkor márpedig asztali gép kell,nem vacak laptopok,amik arra vannak hogy hordozzák őket.
2015. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy Konzol :D
2015. dec. 23. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!