Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintettek mi lett volna a...

Szerintettek mi lett volna a megis a jobb?

Figyelt kérdés

16 vagyok es anyukamal elek egy alaberletben. Es, hogy ne legyek egyedül egesz nap beszertünk egy szep macskat. De lehetlenség töle aludni, allandoan nyavog, pedig mindenne meg van, barmikor hasznalhatja a wc-t, inni is tudd. Es az orvos is latta, szoval nincs semmi baja.


Amugy eleg felleötlenek erzes magam, pedig jol attgondoltam ezt az egszet. A csaladi hazunknal volt 3 kutya, es amikor ott voltam nem volt teher, hogy mindig takaritani kellett utana. Es valaszeg ezt a cicat ott fogjuk hagyni. ( nem kell agodni jo kezekben lesz)


Szoval egy kutya jobb lett volna? Vagy panelban vele is ennyi gond lett volna?



2015. dec. 16. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mióta van nálad? Később biztosan jobb lesz.
2015. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem "rajta van a párzás". Az enyém is csinálta, de az ivartalanítás megszüntette teljesen a problémát.

Az én lány cicámat 7ezer forintért ivartalanította a doki Bicskén.

Nyugi 1 nap alatt helyre jön és utána neki is sokkal jobb lesz. :)

2015. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest viszont elég jó a magyarod :)


"mindenne meg van, barmikor hasznalhatja a wc-t, inni is tudd"

Sajnos, ebből semmi nem derül ki, azon kívül, hogy szerinted megfelelően van tartva a macska, ami lássuk be, elég szubjektív. Tudnád részletezni, hogyan tartod? Kisfiú? Kislány? Ivaros? (Félévesen már tombolnak a hormonjai, időszerű lenne az ivartalanítása.) Honnan származik a cica? Mióta van nálatok? Milyen a napi rutinotok? Mikor, mennyit és hogyan foglalkoztok vele? (Tudom, nehéz ezt így számszerűsíteni, de próbáld meg légyszi!)


"Amikor 3 kutyval eltem kertes hazban, ott valahogyan valük egyszrübb volt. "

Jó, azt már Lewis Carroll is megírta, hogy a macskák őrültek :) Viszont az sem mindegy, hogy a kutyákat hogy tartottátok: tudod, sokaknak annyiból áll a kutyatartás, hogy kirakják őket a kertbe és napi 1x megetetik.

A panelos kutyatartás mindenképp nehezebb lett volna: sétálni kellett volna vinni napi 3x-4x (ha esik, ha fúj, ha beteg vagy), meg kellett volna oldani, hogy eleget mozogjon séták alatt, esetleg rendszeres sportolással, különben szétszedi a lakást stb. Egy kert nagy segítség.

2015. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, 8. vagyok, és annak ismeretében, hogy nem jártál magyar iskolába, visszavonom amit írtam, és inkább gratulálok, hogy ha nem is 100%-ban hibamentesen, de tudsz magyarul írni.:) Vannak ismerőseim Angliában, akiknek a gyerekeik nem tudnak magyarul írni, csak beszélni, de még azt is törik. Pedig a legkisebb gyerekük is járt 2 évig magyar iskolába, aztán költöztek ki. Innentől csak gyakorolnia kellett volna nyaranként, és nem felejtett volna el mindent...
2015. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!