Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megijedt a macska ugye még...

Zarzzu kérdése:

Megijedt a macska ugye még visszajön?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég költöztünk kertes házba van erre fele egy macska aki szeríntem kóbor mert mindig nagyn éhes meg bújik a simogatásért és már 1-2 napja mindig rakok ki neki ételt. Ma amikor jött nem tudtam kivinni neki ezért a bátyámat kértem visszont mivel még nem ismer minket annyira elfutott. Ugye van még rá esély hogy visszajön és nem hiszi azt, hogy már nem látjuk szívesen, mert nagyon fáj szegénykéért a szívem.

2015. dec. 30. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

visszafog jönni,főleg ha éhes.

én is így fogadtam be jó pár éve az egyik cicámat. az elején félénk volt. mindig raktunk ki kaját neki. aztán egy idő után már ha hívogattuk, akkor is jött. szép lassan ide költözött hozzánk.

2015. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egy nagy ijedtség, nem túl erős negatív élmény, valószínűleg látod még.
2015. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!