Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kinti macskám nyáladzik mit...

A kinti macskám nyáladzik mit tegyek?

Figyelt kérdés
_A szomszédból át szoktattam már az enyém volt és 1 évet dajkáltam a nyakával voltak gondok de nem lett baja és most tegnap előtt elkezdet nyáladzani mit tegyek de lehet már halott reggel nem ettem meg a kajáját este sem és nem láttam már ma mit tegyek nagyon szeretem szürke bak macska volt neve Hamu volt mit tegyek???

2015. dec. 31. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
van egy olyan szakma, hogy állatorvos, talán már hallottál róla. Na az a bácsi, vagy néni meg tudja nézni.
2015. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és bak macska az valami új faj? Én kandúrokról tudok.
2015. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a rendes válaszokat 1 őt nem engedik hogy állatorvost hívjunk mert én szoktattam ide és anya nem engedi 2 van olyan hogy bak macska és még él inkább segíteni kéne mint piszkálni
2015. dec. 31. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:

így pedig nem tudunk távsegíteni, sok baja lehet. Amúgy a szomszédé a macska vagy kié? Neki is lehet szólni.


az nem piszkálás, hogy NINCS bak macska, a bak a kecskéknél van, a hím macska az kandúr. És érdemes használni a vesszőt (,) is, mert úgy olvashatóbb amit írsz.

2015. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó akkor kandúr a szomszédé volt a macska csak én át szoktattam és már az enyém, mert a szomszédnak van egy kutyája is láncon aszt se tartja rendesen és csak maximum 1 hónapban 1 szer jár haza mert a barátjánál lakik,nagyon szeretem szóval nem akkarom hogy elpusztuljon azért írtam ki hogy valaki hátha tudja a választ
2016. jan. 1. 10:02
 6/8 A kérdező kommentje:
adtam neki lonygos tejet mit adjakmég neki ezen kivül?
2016. jan. 2. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet mérget evett. Lehet, mérgezett egeret evett és enyhe mérgezés amt túl él. Ha mázlid van akkor csak talált egy döglött békát és megette és attól nyáladzik. Ha ez akkor elmúlik.

De doki kéne neki. Bár ha mérgezés akkor lehet már késő.

2016. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Hogy fáj a lába mert emelgeti lehet öszeverekedett egy kandural
2016. jan. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!