Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek mi a véleményetek a...

Catla kérdése:

Nektek mi a véleményetek a Fressnapf áruházról? Szempont az ár, az áruk mennyisége, kiszolgálás.

Figyelt kérdés
Ha lesz egy kis időm körül fogok nézni a boltjukban, mert be szeretnék szerezni onnan is állateledelt, játékokat stb.

2015. dec. 31. 22:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+áruk minősége
2015. dec. 31. 22:10
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
választék, minőség top, jó az atmoszféra is, de nagyon drága sajnos.
2015. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Drágának drága, de jó a választék és profik dolgoznak ott (legalábbis ahova én járok). Rengeteg mindenben segítettek már, nem csak alap dolgokkal kapcsolatban.
2015. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Drága. Van választék, de én nem találtam ott, vagy nem ott találtam inkább, a cicámnak kaját. Segitsegnyujtas az nudli volt, de jól felidegesitett egy csávó, ráadásul felszerelésbol megprobalta a legdragabbat rám sózni. Szoktam bemenni, néha, volt, hogy most is kerestem valamit, megneztem ott is, meg az árát is. Vásároltam is ott párszor, néhányszor almot is, de nem volt jó, illetve találtam jobbat. Mi végül egy webáruháznal kötöttünk ki. De (a fressnapfben) mindig megkerdezik, lesz-e szükség szatyorra (szó szerint így) és mondják, hogy menjek máskor is :D.
2015. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az árak általában magasak, de vannak dolgok, amiket ott kapok meg a legolcsóbban (ha ugyanazt a márkát / minőséget veszem alapul).

Az áruválaszték boltfüggő. Vannak nagyon gazdag árukészletű boltjai, de vannak olyanok is, ahol elég sematikus és fantáziátlan a választék.

Az áruk minősége jó.

A eladók kedvesek, korrektek és segítőkések (de nem nyomulósak), viszont sajnos a többi állatkereskedéshez hasonlóan itt sem igen értenek az állatok igényeihez, szóval szakmai tanácsot legfeljebb pár kamu-kérdés után kérj - ha muszáj!

2015. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretem, jo a kornyezet, a legkor, rendkivul udvariasak az eladok, az aruk minosege tokeletes. Tanacsot pedig sohasem kernek ilyen helyen, szoval szamomra ez nem lenyeges szempont. :)

A magasabb ar valoban igy van, de a valamit-valamiert elvbol kiindulva nekem megeri.

2016. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Baromi drága és nem nagy szám. Ami ott van azt megkapom webboltban sokkal olcsóbban.


Közepes testű keverék kutyámnak akartam belépős hámot venni és széles, masszív nyakörvet és szájkosarat venni nem horror áron, hát egyik se volt. Ha egy pórázt akarsz venni meg egy játékot meg egy kis nasit, arra jó a bolt, de ha határozott elképzeléssel mész akkor már nem biztos.

2016. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ugribugrikukac ***** válasza:

Ahol én lakom ott nem is drága és onnan szoktam venni a madaraimnak a fészket,kaját a teknősömnek meg a vitamiokat.

Serintem jó hely!

2016. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vicuska87 ***** válasza:
100%

IMádom a fresit... akár több órát is tudok nézelődni....

nagyon jó termékek vannak, kedves kiszolgálók... de baromi drágaaaa..

Fél áron megveszek mindent a zoopluson...

2016. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szeretem. A Fresibe szoktunk járni, mert ez van a legközelebb hozzánk, az eladók kedvesek, segítőkészek, de nem lógnak az ember fenekében és a saját márkás termékeik nekünk beváltak. (AniOne játékok a cicáknak, AniOne póráz, hám a kutyának, Premiere eledelek, 1-2 összetevős jutalomfalatok.) Illetve tetszik, hogy tartanak JBL haleledeleket.

Természetesen vannak túlárazott termékeik is, érdemes tájékozódni, tájékozódni, több helyen szétnézni mielőtt csillagászati összegeket költesz el náluk totál feleslegesen. (Tipp: webboltban fent vannak a saját márkás termékeik, árakkal.)

2016. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!