Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek mi a véleményetek a...

Catla kérdése:

Nektek mi a véleményetek a Fressnapf áruházról? Szempont az ár, az áruk mennyisége, kiszolgálás.

Figyelt kérdés
Ha lesz egy kis időm körül fogok nézni a boltjukban, mert be szeretnék szerezni onnan is állateledelt, játékokat stb.

2015. dec. 31. 22:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :-) Amire kíváncsi voltam, mind megtudtam. :-) Általában jó véleményeket írtatok az áruházról, (igen, tényleg drágák az áruk :( ), de, azért megnyugodtam, hogy a kiszolgálás is megfelelő. Köszönöm :)

Tudnátok termékeket is ajánlani?

2016. jan. 9. 21:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Macskának való termékekre gondolsz, ugye?

Szerintem a saját tápjuk, a Select Gold nem rossz. Játékból, bútorból, tálkákból is nagy a választék. Én a szegedibe szoktam járni, nagyon kedvesek és segítőkészek az eladók.

2016. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Alapjáraton drágább, mint a webáruházak. Érdemes az akciókat figyelni, és ahol eddig jártam nagyon felkészültek, kedvesek az eladók. .Debrecenben a hátam mögötti vevő nagyon nyomult, idegesített - nagyobb a személyes térigényem az átlagosnál - ott felejtettem egy drágább tápot. A blokkról telefonon bediktáltam a pénztáros nevét, és meg volt a táp. Ráadásul szintén abban a vidéki városban lakik a telefont felvevő eladó, mint én, és házhoz szállította. Nagyon jól esett.
2017. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!