Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éttermekben, hogyan szokott...

Éttermekben, hogyan szokott lenni a kiszolgálás?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy előbb hozzák az ital és étlapot melyikről kell kérni először? Vagy egyszerre kell leadni a rendelést mind kettőről?
2015. okt. 8. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Felszolgáló vagyok, én szeretem ha a vendég egyben elmeséli az ital és étel kívánságát is, mert nem kell még 1 kört menni, mint amikor külön mondja el.

De egyébként van hely ahol külön veszik fel, először az italt, majd az ételt.

Ha tudod hogy mit szeretnél enni amikor az italt veszi fel akkor nagy könnyebbség ha nem tartod magadban, így a felszolgálónak megspórolsz 1 utat, magadnak meg időt és nem kell sokáig várnod sem éhesen.

2015. okt. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
De pl bor rendelésnél nem is lehet tudni hogy milyen bort fogsz inni addig amíg nem tudod az ételt, mivel nem épp a legjobb párosítás ha megrendelsz egy üveg testes vörösbort, majd rendelsz hozzá egy roston fogast.
2015. okt. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint már akkor megkérdezi a legtöbb pincér, hogy hozhat-e esetleg valamit inni, amikor épphogy leülsz és a kezedbe adja az ital- és étlapot. Ilyenkor is lehet rendelni valamit.
2015. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!