Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kezdhetek gyanakodni valamilye...

Kezdhetek gyanakodni valamilyen betegségre a macskámnál?

Figyelt kérdés

A macskám ( lassan 1 éves keverék kandúr, augusztus végén vettem magamhoz ) az egyik szeme időszakosan könnyezni/folyni/levezni ( de nem gennyedzik soha ezzel párhuzamosan, bár kisebb korában egyszer összeszedett rá gyulladást amit gyógyszerekkel, kamilla teával kikúráltunk ) szokott. Az utóbbi hideg időben abba maradt neki, viszont 15 C° körül, felett mindig elő jön nála ez a tünet, pláne ha napsütéses időnk van. Lehet ez valamilyen pollen allergia, fényérzékenység vagy valamilyen konkrét szembetegség vagy szemsérülés? Tapasztalt már valaki hasonlót?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 5. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt inkább állatorvosnak kellene megmutatni.
2016. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 macdln ***** válasza:

Szerintem jobb, ha megmutatod állatorvosnak, mert normál esetben nem kéne így reagálnia a szemének semmire.

Nem vagyok állatorvos, meg így látatlanban nem tudok biztosat mondani, de lehet, hogy valami betegsége van... Nem rémisztgetni akarlak, de, mint írtam nem vagyunk orvosok, így vidd el dokihoz biztonság kedvéért.

2016. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!