Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megy a hasa. Ez tényleg normális?

Megy a hasa. Ez tényleg normális?

Figyelt kérdés

Nemrég óta van macskám, és már kb két hete megy a hasa, főleg éjjel, olyankor 4-5-ször is.

Voltunk állatorvosnál, aki azt mondta -és most szó szerint idézem- hogy "a macskák sokszor fosnak", és annyit mondott, hogy váltogassam a tápokat, mindig más márkát kapjon. Váltogatom is rendesen, de akkor is megy a hasa, és aggódom.

Egyébként látszólag semmi baja, a közérzete kiváló, virgonc, játékos, szép fényes a bundája, jól eszik.



2016. jan. 8. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Természetesen soha nem adnék neki tejet!

Konyhai maradékot sem kap, kizárólag cicáknak való dolgokat.

2016. jan. 9. 09:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia!Még régebben az én állatorvosom azt mondta,hogy fözzek neki rizst, répát, csirkemmellel. Ha nem volt otthon csirkemell akkor jó minöségű junior konzervvel helyettesítettem.
2016. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a konzervet most kihagynám. A főtt csirkemell rizzsel jó ötlet lehet, mellette pedig jó minőségű, egy fajta száraztáp. De utóbbi szerintem önmagában is megoldja a problémát. Kérlek, számolj be a fejleményekről!
2016. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hogy van a cica?
2016. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Őrület hogy végig az volt a rossz, amit az orvos mondott, ti pedig percek alatt tudtatok nekem jobb tanácsot adni.

Azóta egyféle tápot kap, és rendes székletet produkál. Köszönöm mindenkinek!

2016. jan. 11. 15:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Már most keress másik orvost, ha véletlenül szükséged lesz rá.
2016. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!