Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy oldjátok meg az...

Ti hogy oldjátok meg az utazásokat?

Figyelt kérdés

Ez az első cicán, 5hónapos és elutaznánk 3-4 napra.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem lenne rossz neki ha egyedül itthon kéne maradnia ennyi ideig. Etetni be tud ugrani egy ismerősünk, de az összes napot egyedül töltené.


Gondolkoztam azon is hogy elvinnénk, de szakmai kiállításra megyünk, most az csak kínzás lenne hogy egy szállítódobozban visszük fél délután magunkkal.


Mit tanácsolnátok?


2016. jan. 15. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Én se vinném, macskának ez nem való.

Nem tudsz megkérni esetleg barátot, családtagot, hogy járjon át a cicához és töltsön is ott egy kis időt?

Én annak idején egy csoporttársamnak adtam oda a kulcsot, ő járt át minden nap ellátni a macskát, meg ott maradt tanulni és a macska nem volt annyit egyedül.

Amúgy ha nem lehet megoldani és csak etetésre találtok embert, otthonhagyni még mindig jobb, mint vinni.

2016. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, szóval marad itthon, de sajnos olyan ismerős nincs aki itt tudna tölteni hosszabb időt. Meg igazából a cicus fél az idegenektől. Amikor ismerősök jönnek akkor amíg itt vannak végig a hálóban gubbaszt.


De nem lesz lelki baja vagy bármi hogy egyedül van ennyi időt?

2016. jan. 15. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnéd, hogy ne töltse egyedül a napjait, vidd be menhelyre, vagy állatkereskedésbe, ahol ellátják neked pénzért. Napi egy ezresért szokták vállalni a teljes gondozását. Ha beteg lesz, persze azért felelősséget nem vállalnak, hiszen nem tudják az állat kórtörténetét.
2016. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de írtam hogy fél az idegenektől, meg akkor inkább pihenjen a pihe-puha ágyban mint egy menhelyen :)
2016. jan. 15. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Tehát a gondod:

- Nem akarod otthon hagyni egyedül, hiába megy oda egy ismerős etetni, meg tisztába tenni.

- Nem akarod szakmai emberhez elvinni, aki szakszerűen gondoskodik róla és nem lesz egyedül.


Megvan: Te kifogást keresel, hogy ne kelljen elmenned otthonról. :)

2016. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd otthon. 3-4 nap egyedülléttől semmi baja nem lesz, ha egyébként ellátják.
2016. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, mindenképp utazunk. csak első macskám, még pici is és aggódok miatta, hogy mi lesz vele. Meg nem tudom mi lenne neki a legjobb.
2016. jan. 15. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan hagytam otthon a macsekot, igaz, macskaajtós kertesben, ahol kijárt napközben és csak egy ismerős etette napi 2 alkalommal. Nem lett semmilyen baja, mikor hazamentünk, csak láttuk, hogy nagyon hiányoztunk neki :)
2016. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kajáért, alomért cserébe hozzám akár jöhetne is néhány napra. :) Garantáltan elszórakoztatjuk egymást.


Egyébként nem lesz semmi baja, ha van aki eteti. Amikor megy etetni, keresse meg, simogassa, játsszon vele egy kicsit. Ki fogja bírni azt a pár napot.

2016. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

elvinni SOHA!

Ha ismerős be tud ugrani, akkor az jó, de napi 2X kell. Meg ha már ott van akkor kicsit tutujgassa, foglalkozzon vele.

2016. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!