Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csúnya dolog tőlem ha be...

Csúnya dolog tőlem ha be szoktam zárni a macskáim a mosógépbe ha roszak?

Figyelt kérdés
Benti macskák és csak akkor szoktam eszt tenni ha már ojan roszak hogy nem tudom mit kezdjek velük. Olyankor hiába szólok rájuk mert nem hatja meg őket. Persze csak 5 percig és utána ki engedem őket. Ti hogy szoktátok fenyiteni a mcskátokat?
2016. jan. 16. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu kérdés, ha nem az, akkor pszichopata vagy. Egyébként kérhettél volna karácsonyra helyesírási szótárt!
2016. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mekkora fsz vagy!
2016. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. Úristen, itt már nem lehet semmit se kerdezni
2016. jan. 16. 10:55
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

komolyan , inkább add oda őket olyannak aki tud bánni velük.


a macskák ezzel járnak, van hogy rájuk jön az 5 perc és rohangálnak meg levernek mindent amit tudnak. de ezt tudhattad amikor befogadtad őket. bezárni őket olyan kis helyre nagyon csúnya dolog.. inkább pakold el a leverhető dolgokat. és játssz velük rendszeresen,fáraszd ki őket. akkor nem fognak fel-alá randalírozni egy darabig.

de hangsúlyozom, ezt a bezárást felejtsd el sürgősen..állatkínzás

2016. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Az a jo
2016. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
26%

Ne haragudj de ez szerintem mar kinzas biztos nem jo az allatnak:/ attol fugg milyen idosek a cicaid...

(Bocsanat az ekezet miatt)

2016. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nyelvtan órán vagyunk. Ez itt internet. Szerintem veletek van a baj hogy mindig a helyes irasal tudtok jönni ha ninxs valaszotok
2016. jan. 16. 10:57
 8/23 A kérdező kommentje:
Miért lenne álat kínzás? Ugyan anyi hely van ott is mint egy álathordozóba. Van ojan ismerősöm aki évek óta tart macskát és oda zárja be őket ha roszak. Egy öt percre tenyleg. Utána le nyugszanak. Csak nekem meg nem sikerült beszereznem.
2016. jan. 16. 11:01
 9/23 anonim ***** válasza:
hàt én elhiszem demenciàval küzdö nénik csufabbat us tesznek, vàlast: jol bele pisil belekakil belevedlik higénikus lessz tőle a ruhàd miutan kimosrad
2016. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellene próbálni fordítva: te bemegy a mosógépbe, és a macskaid majd kiengednek öt perc múlva. Vagy nem. Én a helyükben bent hagynalak. Vegulis van ott annyi hely és levegő(!!!) mint a paplan alatt, ha teljesen a fejedre húzod. Igen, csúnya dolog (remélem, így érted)! Ne csináld! Te egy allatkinzo elmebeteg vagy! Meg is fulladhatnak ott!
2016. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!