Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csúnya dolog tőlem ha be...

Csúnya dolog tőlem ha be szoktam zárni a macskáim a mosógépbe ha roszak?

Figyelt kérdés
Benti macskák és csak akkor szoktam eszt tenni ha már ojan roszak hogy nem tudom mit kezdjek velük. Olyankor hiába szólok rájuk mert nem hatja meg őket. Persze csak 5 percig és utána ki engedem őket. Ti hogy szoktátok fenyiteni a mcskátokat?
2016. jan. 16. 10:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

Üdv!

Igen ez elég csúnya dolog. Ér a macskákkal velük jár ez. Vegyél egy permetezőt, vagy fröcsköld le egy kicsi vízzel. Amúgy próbáld elképzelni, hogy te vagy a macska!: nagyon unatkozol, ezért elkezdesz kicsit rohangálni a szobában, és gondolod, a gazdi úgyse játszik velem, akkor játszok egy Vivaldit az idegein. Erre bezárnak egy kis helyre, jól van, lenyugodsz, de felgyülemlik benned az a sok energia. Sok- sok játék, és max. Spriccelés!!! Amúgy meg ki tudnád fejteni, pontosan mit csinál? Akkor többet tudnék segíteni. Bevallom, láttam ezen az oldalon házi feladatos kérdéseket, aztán mindenki odaírja: oldd meg magad! Ez engem is idegesít.Nincs azzal semmi gond, ha kérdezel, de erről a szokásról mondj le!

2016. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer zártam be a macskámat, nem a mosógépbe, hanem a 16 négyzetméteres nappaliba, mert nem hagyott aludni. Bosszúból beszart, behugyozott, mindezt a kanapéra. Sohatöbbé!

Neked is az kéne, hogy egyszer telefossák a mosógépedet, ahol a bugyikat, meg az abroszokat mosod :)

2016. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én, minden nap szánok a játékra időt. Olyan szinten fárasztom, hogy elterül a szőnyegen és kilóg a nyelve:))

Utána, megy órákra aludni:)) Nincs játék, akkor egy ideig kéri, majd bele un a kérésbe és csinál nagy felfordulást:) Mint egy F1-es autó, úgy száguldozik:) Na de pont ezért van macsekom:)

2016. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

a kutyák is ha nem foglalkoznak velük akkor elkezdenek pótcselekvéseket csinálni. felássák a kertet, megrágják a lábtörlőt meg a nagyi papucsát stb..

de ha elviszed őket sétálni meg játszol velük, kicsi az esélye,hogy utána még lesz energiájuk gödröt ásni.

a macskáknál is ugyanez a helyzet. ha játszol velük, foglalkozol velük akkor valószínű a nap többi részét békésen átalusszák.

a bezárás nem megoldás, kérlek hagyd abba!

2016. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Ne tarts állatot!!!
2016. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
Annyira erőltetten hibás az írás, hogy kamu. Megint hétvége van, sok az unatkozó kölök.
2016. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt olyan ismerōsöm aki a SÜTŌBE zárta, én feljelentettem nevtelenkent az allatvedoknel! En soha nem tudnek ilyet csinalni ha rosszat csinal inkbb kizarom egy kicsit az udvarra, de nem nagyon szokott kelleni.
2016. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#16 nem igazán. Inkább erőlteteten jó akar lenni az írás, csak nem Magyarországon lakom és nem tudom a helyes írást. Imádom a macskaim. Soha nem bántanám őket. Aki aszt mondja ez álat kínzás, az nem tudja higy mit jelent az igazán. Biztosra veszem hogy kevés macskának van ilyen jó dolga mint az enyéimnek. Az egyik anyira élvezte hogy ott volt hogy utána ki se akart jonni és ott játszott tovab meg vagy 10 percig. Erről enyit. Nem gondoltam volna hogy ez enyire fel zaklat egyeseket.
2016. jan. 16. 16:12
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tanulja meg a macska,ha rosszat csinált. Sajnállak, bizonyára bántalmazott gyerek voltál, és most más élőlényen csinálod ugyanazt! Tutira valami baj van veled.
2016. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Fingkirály ***** válasza:
100%

Nem bezárni kell, hanem felvenni ölbe, és megnyugtatni, sokkal hatékonyabb. A macskák ugyan intelligensek, de azért ilyen durvább ok-okozati dolgokat nem képesek felfogni, inkább csak félni fognak így tőled.


Foglalkozz inkább velük, ha rájuk jön az öt perc rohangászás (az enyémre is szokott), inkább csak nevetek, meg mondom neki, hogy nehogy összetörje magát, aztán felveszem és megsimogatom, mindig megnyugszik, és nagyon kis hálás mindig.

2016. jan. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!