Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicába sok pénz van?

Perzsa cicába sok pénz van?

Figyelt kérdés
van egy perzsa macskám (nőstény) és így bele gondolva hogy sok helyen látok 20-30 ezer ft-ért eladó perzsa kiscicák, és bele gondolva egy alom elég sokat hozhat.

2016. jan. 16. 18:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Jah,hogy te már szaporítasz,gratulálok!Egy felelőtlen senki vagy aki(csak egy vagy a sok közül)tönkreteszi a fajtát és miért?Mert büdös elmenni dolgozni és abból élni?Vagy jó kiegészítő pénz a családnak?Közben meg a macskáid tescos kaját esznek vagy asztali maradékot?
2016. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
jelenleg egy cicám van. az pedig a nőstény perzsa jellegű. whiskas és royal canin tápot adok neki.
2016. jan. 17. 15:22
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
A whiskas egy szépen csomagolt szemét. Te meg egy utolsó szaporító. Mit takar a perzsa jelleg? Hosszú a szőre? Nem csak attól perzsa egy perzsa.
2016. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem zavar, hogy tonkreteszed vele a macskadat, es valojaban atvagod a leendo vevoket, nezhetjuk ugy, hogy sok penz van benne. Ugyanakkor, attol, hogy eddig minden macskad problema nelkul szult, nem szamithatsz arra, hogy ez mindig igy marad. De, ahogy erzed. Bar manapsag a perzsa nem uzlet, nincs ra kereslet. Mostanaban a szaporitos maine coon porog jol. Az kell mindenkinek olcson, aztan csodalkoznak, hogy az allat visszamarad a fejlodesben, meg minden...
2016. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
perzsa jelleg alatt azt értem hogy nem fajtiszta.
2016. jan. 17. 18:03
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Keverék macskaért pénzt kérni pláne paraszt dolog.
2016. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 macdln ***** válasza:
100%

Már, hogy ne lenne fajtiszta ?!? :D

Félig kutya, félig macska talán ?

Úgy látom nem olvastad el teljesen amit írtam.

Minden állat fajtiszta. (állatfajok : macska, kutya,nyúl...)

Fajtatiszta az az állat, amelyiknek van törzskönyve.

(macskafajták : perzsa, maine coon, brit rövidszőrű...)

És azon kívül, hogy az ivartalanítással meg lehet előzni egy csomó betegséget, a cica is tovább élhet, megkímélnéd a párzással járó fájdalmaktól is. És attól, hogy eddig egyik macskádnál sem történt semmi komplikáció, az nem jelenti azt, hogy nála nem lehetne. A másik dolog pedig, hogy nagyon nagy pofátlanság pénzt kérni törzskönyv nélküli cicákért.

De szerintem már reménytelen ez az ember, mondhatunk neki bármit is... nekem már privátba elújságolta, hogy biztos, hogy lesznek kiscicák. :(

2016. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 macdln ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezzel sértek-e valamilyen szabályt, de bemásolom ide az üzenetét, ha esetleg nem küldött mindenkinek...:

"és miért fáj az bárkinek ha én 'szaporítani' akarom a macskám?! macskának sem fáj... tök természetes dolog. lesznek kis cicák, én pedig eladom őket... úgy ahogy rajtam kívül 1000000 ember teszi..."

2016. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sajnos, ahogy a mondás tartja: "Amíg lósz.r van, veréb is van" Ha már senki nem venné meg az óccó szaporított állatokat, befellegzene ezeknek a nyomorékoknak is. Aztán itt fognak a vevők rinyálni, hogy ilyen-olyan beteg a "fajtatiszta" kutya, macska, nem is érti. A végén pedig az utcán vagy a dögtemetőben végzik, mert drága az állatorvos.
2016. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A 20ezer egy cicáért nem pénz, a cicákat te neveled kb 12 hetes korukig, addig oltatni kell és etetned, almozni, gondozni, ha betegek orvoshoz vinni, a szülés sem mindig megy komplikációk nélkül, oda is lehet hogy orvost kell hívni, ami nem lesz olcsó. Csak azt mondom hogy az a 20-30ezres cica, neked többe fog kerülni mint amennyiért eladod. Szóval nem pénzt keresel vele, hanem te fizetsz rá. A cicáknak meg nem jó a párzás, se a szülés. Szóval neki sem teszel jót ezzel. Egy ivartalanított cica tovább él, boldogabb, egészségesebb minden esetben. Gondolkodj el ezen. Ha pénz kell arra van sok jobb, barátságosabb megoldás is. Ha macskás ötlet kell, akkor fogj hozzá macskaágyakat varrni, macskabútorokat összerakni és áruld. Sokkal jobban lehet vele pénzt keresni.
2016. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!