Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskánknak már egy...

A kismacskánknak már egy ideje megy a hasa, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Jól van, étvágya is van, nem tűnik erőtlennek, meg semmi, csak folyton megy a hasa és nem is nagyon tudja tartani. Mi lehet a baj? Mit tehetnénk?

2016. jan. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kap? Illetve a tejet is mellőzni kell ha eddig kapott, az sem tesz jót.
2016. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Semmilyen tejet ne adj neki, de még tejterméket tartalmazó kaját se!

Ha lehet, akkor inkább vagy 2 napig csak száraz kaját.

2016. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Száraz kaját kap, hol tápot, hol házi kosztot. Nem kap tejet egyáltalán, mivel azt mi is tudjuk, hogy az meghajtja. Van még mellette 2 másik macskánk, 1 kb vele egy idős (fél év körüliek), meg egy felnőtt és a többieknek semmi ilyesmi gondja sincs, csak neki.
2016. jan. 17. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvos...
2016. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos, addig meg szétfőtt rizs főtt csirkemellel.
2016. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanígy volt. Mikor hazahoztuk a második cicát, napokig hasmenése volt (nem minden alkalommal, de 2 nap alatt legalább háromszor, aztán utána sokkal rosszabb lett), de futkározott, játszott, evett-ivott rendesen, nem látszódott rajta semmi... Kerestem másik tápot, mert ezt a javaslatot kaptam, és a gluténmentes bevált. Szinte azonnal jobban lett, azóta semmi baja.

(Azt bánom csak, hogy napokig a stresszre fogtam az egészet, hogy új a környezet, és ott a másik cica is. Ha szólnak, mikor elhoztam, hogy ez ès ez a baja, akkor legalább azonnal meg tudom oldani a problémát, nem húzódik mégtovább.)

2016. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!