Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám véreset tüsszög. Mit...

Macskám véreset tüsszög. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap a kutya megharapta a 1,5 hónapos kiscicámat. Csupa vér volt, valószínüleg az orra vérzett ennyire. Ma már jobban néz ki, csak kb. minden 5. percpen tüsszög, enyhén véreset. Orvos, vagy várjak még? Hasonló eset? Lehet-e komolyabb baja ettöl?
2010. márc. 27. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nagyon felelőtlen gazdi vagy!


Először is: hogy került egy ekkora macska harapós kutya közelébe?


Másodszor: ha megtámadja egy kutya a macskádat, és vérzik a macskád orra, akkor nem az internet előtt kellene ülni, hanem azonnal elvinni az állatorvoshoz! Akár belső vérzése is lehetett volna, és nem a te érdemed, hogy szegény megmenekült, mert te semmit nem tettél érte.


Harmadszor: nem tudom, melyik az az idióta "tenyésztő", amelyik 6-7 hetesen odaadja a kölyköket az új gazdáknak. Egy kölyöknek minimum 8 hetes koráig (de inkább 10-12 hetes koráig) az anyja mellett a helye!!!


Negyedszer: tenyésztő vagyok, és ha az én kölyköm lenne nálad, most erőteljesen meggondolnám, hogy visszavásárolom őt. (Mivel egy jó tenyésztő szerződéssel adja oda a cicáit, ezért meg is teheti ilyen esetben.)

Te felelős vagy azért az apró állatért, és ő csak rád számíthat, ha bajban van. Talán illő lenne felismerni a kötelességedet, és jobban vigyázni rá!


Utóirat: nem a kérdésre válaszoltam, tehát nyugodtan le lehet pontozni. De szembeköpném magam, ha ezeket nem írtam volna le.

2010. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!